Odcienie szarości na twoim dachu – nowoczesny dom

Materiał informacyjny Blachy Pruszyński
blachodachówka-płaska-plus-Blachy-Pruszyński-fragment
blachodachówka-płaska-plus-Blachy-Pruszyński-fragment
Udostępnij:

Od dłuższego czasu odcienie szarości podbijają nie tylko wnętrza domów, ale również ich dachy. Kolor ten nie bez powodu zyskał ogromną popularność. Nadaje architekturze nie tylko elegancji, a także przykuwa wzrok. Użycie płaskiej blachodachówki w odcieniach szarego koloru doskonale podkreśli jego charakter.

Idealnym sposobem na nadanie klasy i elegancji dla domu jest zastosowanie blachodachówki płaskiej w odcieniach szarości. W ten sposób dodatkowo zyskamy minimalistyczny i harmonijny wygląd. Pokrycie dachowe w szarych odcieniach doskonale komponuje się z nawet najbardziej wymagającymi kolorami, tworząc oryginalne i warte uwagi zestawienia. Ważny jest także koszt- ze względu na wysoką jakość płaskiej blachodachówki – są wyważonym wyborem w stosunku do innych pokryć dachowych.

Szary kolor - dlaczego to dobra decyzja?

Szarości to zawsze dobry wybór. Kolor ten na pewno wyróżnia się nowoczesnością, uniwersalnością a także jest szykowny i wprowadza do wyglądu domu domieszkę luksusu. Doskonale skomponuje się z klasycznymi, jasnymi elewacjami jak i z tymi wyrazistymi o bardziej zdecydowanej kolorystyce. Utworzy całość z klinkierem, drewnem oraz kamieniem naturalnym. Dach w szarych odcieniach to gwarancja spójności z krajobrazem. Należy pamiętać, że ciemnoszary lub grafitowy dach, najczęściej o stromych i skomplikowanych połaciach może zmieniać proporcje domu. Z tego powodu szary kolor najlepiej sprawdzi się na nieskomplikowanych, dwuspadowych dachach. Kolor świetnie dopasuje się do nowoczesnej architektury, a także do tradycyjnego i wiejskiego budownictwa.

Nowoczesna architektura dzięki szarym płaskim blachodachówkom

Jeżeli wyznaczonym celem jest osiągnięcie nowoczesnego i minimalistycznego stylu architektonicznego, doskonałym rozwiązaniem będzie płaska blachodachówka w grafitowym kolorze. Płaski kształt pokrycia dachowego zapewni uniwersalne zastosowanie, a jego prosty wygląd zaznaczy nowatorski styl. Płaskie blachodachówki, m.in. Blachodachówka PŁASKA PLUS świetnie wpisują się w panującą modę, dzięki swoim umiarkowanym, surowym kształtom. Wykorzystywane są nie tylko do nowo wybudowanych domów, ale też do renowacji starych budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej. Nadają się również do wykończenia elewacji, co nada jej oryginalnego stylu. Wybierając pokrycie dachowe, nie należy oszczędzać i szukać tańszych zamienników ze względu na szkody jakie może ta decyzja spowodować. Nietrafiony zakup zemści się większymi kosztami, niż sama inwestycja. Tylko renomowane, sprawdzone firmy - Blachy Pruszyński, zapewnią doskonałą trwałość, jakość, funkcjonalność użytkową, odporność na uszkodzenia mechaniczne i warunki pogodowe na długie lata.

Zobacz i ściągnij pdf dodatku specjalnego DACH

Materiał oryginalny: Odcienie szarości na twoim dachu – nowoczesny dom - Echo Dnia

Dodaj ogłoszenie