OSK Galant i Natalia Musiał! Znamy najlepszą szkołę jazdy i...

  OSK Galant i Natalia Musiał! Znamy najlepszą szkołę jazdy i instruktora

  Błażej Dąbkowski

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  OSK Galant i Natalia Musiał! Znamy najlepszą szkołę jazdy i instruktora
  1/3
  przejdź do galerii

  ©OSK Galant

  O północy zakończył się nasz plebiscyt "Szkoła jazdy i instruktor 2012". Kursanci zdecydowali, że najlepszym ośrodkiem w Poznaniu i powiecie poznańskim został OSK Galant, natomiast szkoleniowcem Natalia Musiał. W konkursie wystartowało 211 szkół i 40 instruktorów.
  O zwycięstwie OSK Galant oraz Natalii Musiał zadecydowała ostatnia godzina głosowania. Wtedy to byli i obecni kursanci wspierali ich setkami SMS-ów. Sytuacja zmieniała się z minuty na minutę, co sprawiło, że do końca plebiscytu nikt nie mógł być przekonany o wygranej.

  W kategorii "Szkoła jazdy" jak równy z równym z OSK Galant walczyły OSK Artur oraz OSK Formuła L. Natomiast w kategorii "Instruktor" prawdziwy bój z Natalią Musiał stoczyli czytelnicy wspierający Artura Staniszewskiego oraz Piotra Kowalskiego. Ten ostatni po kilku tygodniach przewodzenia musiał ostatecznie uznać wyższość swoich dwóch rywali.

  - Dziękuję za oddane głosy wszystkim swoim kursantom.
  Na pewno wygrana jeszcze bardziej zmotywuje mnie do podnoszenia jakości szkolenia w moim ośrodku. Dziękuję również moim współpracownikom, Mariuszowi Nowakowi, Sławkowi Beszterdzie, Bartoszowi Gbiorczykowi i Janinie Galant. Bez nich nie odniósłbym tego sukcesu - mówi Tomasz Galant, właściciel OSK Galant.

  Zwycięska szkoła jazdy istnieje od 2005 r. Do dziś wyszkoliła ponad 3 tys. osób. Ośrodek posiada 4 samochody.
  - Najlepszą rekomendacją dla OSK Galant jest zadowolenie naszych kursantów poparte wysokimi statystykami zdawalności na egzaminach państwowych - dodaje właściciel ośrodka.

  Swego zaskoczenia z zajęcia 1. miejsca w kategorii "Instruktor" nie ukrywa Natalia Musiał. - Sądziłam, że zajmę trzecie miejsce, jednak mobilizacja moich kursantów okazała się ogromna. Wiele zawdzięczam klubowi motocyklowemu ze Stęszewa, jego członkowie wysłali mnóstwo SMS-ów, ponieważ szkoliłam ich żony. Ogromnie się cieszę, że moja ciężka praca została doceniona - stwierdza Natalia Musiał z OSK Expert.

  Dla ośrodków, które zajęły miejsca na podium czekają nagrody - kampania reklamowa na łamach mediów Grupy Wydawniczej Polskapresse (1. miejsce - 3 tys. zł, 2. miejsce - 2 tys. zł., 3 miejsce - 3 tys. zł.). Nagrodą dla najlepszego instruktora jest zestaw nawigacji samochodowej oraz dyplom.

  W plebiscycie, który organizowaliśmy wspólnie z Wydziałem Komunikacji Urzędu Miasta Poznania przez ponad miesiąc jego trwania kursanci oddali blisko 5 tys. głosów.

  10 najlepszych OSK:

  1. OSK Galant - 503 głosy
  2. OSK Artur - 420 głosów
  3. OSK Formuła L - 331 głosów
  4. OSK Trawka - 147 głosów
  5. OSK Instruktor Karol Dziamski - 127 głosów
  6. OSK Krzysztof Adamczak - 111 głosów
  7. OSK AS & VS - 94 głosy
  8. OSK Lider - 63 głosy
  9. OSK Piotr Białas - 52 głosy
  10. OSK Lama Ride - 43 głosy

  10 najlepszych instruktorów:

  1. Natalia Musiał - 559 głosów
  2. Artur Staniszewski - 514 głosów
  3. Piotr Kowalski - 477 głosów
  4. Renata Baranowska - 168 głosów
  5. Łukasz Chudziński - 142 głosy
  6. Roman Staniszewski - 123 głosy
  7. Krzysztof Urbaniak - 104
  8. Marek Jarota - 97 głosów
  9. Tadeusz Stępniak - 85 głosów
  10. Piotr Maćkowiak - 75 głosów


  WIDZIAŁEŚ COŚ CIEKAWEGO? ZNASZ INTERESUJĄCĄ HISTORIĘ? MASZ ORYGINALNE ZDJĘCIA?
  NAPISZ DO NAS NA ADRES WYDAWCA@GLOS.COM!


  Możesz wiedzieć więcej! Kliknij i zarejestruj się: www.gloswielkopolski.pl/piano
  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (3)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ??

  żenada (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 11

  natalia musiał??? to jakaś kpina??? jak z taką konkurencją mogła to wygrać osoba której nauka polega głównie na krytykowaniu konkurencji i mieszaniu z błotem innych instruktorów??? nie wspomne już...rozwiń całość

  natalia musiał??? to jakaś kpina??? jak z taką konkurencją mogła to wygrać osoba której nauka polega głównie na krytykowaniu konkurencji i mieszaniu z błotem innych instruktorów??? nie wspomne już o promowaniu się jakby ta nauka była jej a przecież tylko tam pracuje(pewnie dlatego że sie dupczy) ciekawe ile pieniędzy straciła na te sms hahaha żenada. PS pani natalio lepiej niech pani sie ogarnie i zacznie szanować innych dużo lepszych instruktorów od siebie mam na myśli przedewszystkim tych z zakrzewa i skórzewa nie wspominając o tych z dopiewa żenada żenada i jeszcze raz żenadazwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  kpina

  kursantka (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 50 / 59

  haha chyba sami na siebie wysyłali!! szkoda że tyle siana z ich kieszeni poszło na smsy żeby podbić swoje miejsce! Śmieszne to jest, tym bardziej że te pierwsze szkoły jakoś nie słyną z zadowolenia...rozwiń całość

  haha chyba sami na siebie wysyłali!! szkoda że tyle siana z ich kieszeni poszło na smsy żeby podbić swoje miejsce! Śmieszne to jest, tym bardziej że te pierwsze szkoły jakoś nie słyną z zadowolenia klientów (chodzi mi głównie o OSK Artur)zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  śmiech

  kursant (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 65 / 65

  Śmiechu warte, jak ktoś robił prawko u artura to wie o czym mówię, no ale głos zarobił

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo