Ostoja Chobienice – doskonałe miejsce na tegoroczny urlop

Materiał informacyjny Onix Sp. z o.o. Zakrzewo
Urządzony ze smakiem w odrestaurowanych wnętrzach, kusi doskonałą kuchnią, wysublimowanymi pokojami, oraz bogatą ofertą SPA.

OSTOJA Chobienice to hotel położony w Wielkopolsce, z dala od wielkich miast i zatłoczonych ulic. To 50 komfortowych pokoi w odrestaurowanych budynkach spichlerza, stajni i wozowni. Basen, jacuzzi, sauny, zewnętrzna strefa relaksu z sauną oraz banią to początek przyjemności jaka spotka cię w SPA Pięciu Zbóż, które oferuje profesjonalne usługi kosmetologiczne, głęboko relaksujące masaże i autorskie rytuały na ciało. A wszystko to w miejscu, które jeszcze niedawno zamieszkiwały konie.

Dziś konie spotkać można w nowej stajni, gdzie znajduje się również hotel dla tych przepięknych, dostojnych zwierząt. Mieszkają z nimi również inne zwierzaki. Kozy, owce, króliki i wiele innych.

Wielką dumą miejsca jest restauracja, w której pod batutą Macieja Bartona przygotowywane są dania tradycyjnej kuchni polskiej w nowej odsłonie. Restauracja Rządcówka mieści się w budynku niegdyś należącym do zarządcy przypałacowej posiadłości. Stąd właśnie nazwa - Rządcówka.

PUB Spichlerz – kolejny punkt na smacznej mapie Ostoi – doskonale miejsce na spędzenie weekendowego wieczoru. Zaaranżowany w spichlerzowej piwnicy, klimatyczny, serwuje najlepsze alkohole z najdalszych zakątków świata.

W budynku w którym dawniej znajdowała się stodoła, dziś mieści się sala bankietowo-konferencyjna. W Sali tej możemy zorganizować przyjęcie na 300 lub konferencję na 700 osób. Mieści się tu również sala zabaw dla dzieci. Dla których mamy również, pełen zakamarków, plac zabaw oraz zewnętrzną strefę gier, dla dzieciaków w różnym wieku.

W słoneczne dni można skorzystać z oferty na spływ kajakowy, naukę pływania na desce SUP czy wyruszyć na wycieczkę po krainie lubuskich winnic.

Ostoja Chobienice to w dzisiejszych czasach doskonałe miejsce na urlop. Położenia jest z dala od skupisk ludzi, otoczona lasami, polami wieloma jeziorami i rzeczkami, co sprawi że poczujesz się tu bezpiecznie.

Tu jest pięknie. 😊

Dodaj ogłoszenie