Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

To najtańsze domy do kupienia w Polsce. Można je kupić już od 43 tysięcy złotych. Sprawdź!

WB
Jak się jednak okazuje, wciąż można znaleźć wiele ofert domów na sprzedaż, których cena nie przekracza 80 tysięcy złotych. Za takie pieniądze w całej Polsce można kupić całą nieruchomość, a nie, jak się często zdarza, jedynie jakąś jej część.Sprawdź, ile kosztują i jak wyglądają najtańsze domy na sprzedaż w Polsce ---->
Jak się jednak okazuje, wciąż można znaleźć wiele ofert domów na sprzedaż, których cena nie przekracza 80 tysięcy złotych. Za takie pieniądze w całej Polsce można kupić całą nieruchomość, a nie, jak się często zdarza, jedynie jakąś jej część.Sprawdź, ile kosztują i jak wyglądają najtańsze domy na sprzedaż w Polsce ---->otodom.pl
Dla wielu ceny nieruchomości wydają się naprawdę wysokie. Z tego też powodu często rezygnuje się z marzeń o przeprowadzce do nowego domu. Ci, których możliwości finansowe są bardziej ograniczone, wciąż jednak mają szansę na znalezienie czegoś w niższej cenie. Na terenie całej Polski nie brakuje bowiem ogłoszeń o sprzedaż budynku mieszkalnego do kwoty 80 tysięcy złotych. Choć większość takich miejsc wymaga remontu, to nadal jest to bardzo dobra oferta. Jak wyglądają i ile kosztują najtańsze domy na sprzedaż w Polsce? Przekonaj się o tym, sprawdzając naszą galerię!

Najtańsze domy do kupienia w Polsce

Ceny nieruchomości poszły w ostatnim czasie mocno w górę, z tego też powodu wiele osób wstrzymało swoje plany o przeprowadzce i zmianie miejsca zamieszkania. Wysokie koszty i ograniczone możliwości kredytowe to dla wielu przeszkody nie do przeskoczenia.

Jak się jednak okazuje, wciąż można znaleźć wiele ofert domów na sprzedaż, których cena nie przekracza 80 tysięcy złotych. Za takie pieniądze w całej Polsce można kupić całą nieruchomość, a nie, jak się często zdarza, jedynie jakąś jej część.

Pomimo tego, że takie budynki zwykle wymagają remontu, to wciąż mogą stanowić świetną inwestycję dla poszukujących nowego miejsca zamieszkania.

Ile dokładnie kosztują najtańsze domy na sprzedaż w Polsce? Gdzie się znajdują? A przede wszystkim jak wyglądają? Sprawdź naszą galerię!

Wszystkie prezentowane oferty pochodzą z portalu otodom.pl

Do Anachowa na Opolszczyźnie nie prowadzą nie tylko żadne drogowskazy, ale nawet i drogi asfaltowe. Nie tak dawno miejsce to odwiedzali głównie okoliczni złodzieje, wynosząc z okolicy wszystko, co się da.Kilkanaście lat temu Romualda Błaszko, ostatnia mieszkanka Anachowa, rozmawiała z dziennikarzami Nowej Trybuny Opolskiej. Wspominała, że po wojnie osiedliły się tu dwie rodziny spod Krakowa. Pierwsi uciekli, jak tylko władze zaczęły kolektywizację i tworzenie kołchozu. Przeprowadzili się gdzieś pod Kraków. Mieszkała tam też pani Berta, ślązaczka. Nie wysiedlili jej, bo wyszła za Polaka. Zapisała swój dom Jankowi ze wsi obok, w zamian za opiekę do śmierci.Po wojnie mieszkało w Anachowie dziesięć rodzin. Z biegiem lat wieś pustoszała. Starsi jej mieszkańcy umierali, a młodzi nie chcieli żyć na odludziu. Do wioski nie były też poprowadzone wodociągi, więc w efekcie wodę ludzie czerpali ze studni wykopanych przy domach. Pozostałe one zresztą do dzisiaj.W Anachowie jest jeden dom, który formalnie jest zamieszkany. Na drzwiach wisi kłódka. Jak przekazał Nowej Trybunie Opolskiej sołtys Kazimierza, od czasu do czasu przyjeżdża tam syn ostatniej mieszkanki. Dba o dom i jego otoczenie. Zamontował nawet kamerę.Przeczytaj więcej o tym miejscu.Zobacz więcej zdjęć tego miejsca --->

Poznaj historie najbardziej tajemniczych miejsc w kraju. Opu...

Jak dawać sobie radę na rynku najmu mieszkań?

od 16 lat

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na gloswielkopolski.pl Głos Wielkopolski