Pętla Ogrody: Wstrzymany ruch tramwajowy

  Pętla Ogrody: Wstrzymany ruch tramwajowy

  MRT

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Zdjęcie ilustracyjne

  Zdjęcie ilustracyjne ©Waldemar Wylegalski

  Najpierw zepsuty tramwaj linii numer 7 na pętli Ogrody wstrzymał ruch tramwajowy na kilkadziesiąt minut. Następnie uszkodzony autobus linii numer 91 na przystanku Żeromskiego przez kilkadziesiąt minut blokował ruch także tramwajowy. By na końcu ten sam tramwaj linii numer 7 ponownie się zepsuł i stanął na ulicy Przybyszewskiego. Od godziny 9.30 do godziny 11 wyjazd z Ogrodów komunikacją miejską był utrudniony.
  Zdjęcie ilustracyjne

  Zdjęcie ilustracyjne ©Waldemar Wylegalski

  Pasażerowie komunikacji miejskiej mieli problem z samego rana by wyjechać z pętli Ogrody, zwłaszcza tramwajami linii numer 7. Jeden z pojazdów tej linii zepsuł się na samej pętli, blokując tym samym przejazd po torowisku. Za nim ustawiły się rządkiem inne bimby numer 7.

  Jak mówią dyżurni ruchu MPK - to był prawdziwy pech. Bowiem później, kiedy już tramwaj został naprawiony i wrócił na trasę, awarii uległ autobus linii numer 91, blokując tym samym przejazd po torowisku. Należało go odholować do zajezdni. Na sam koniec ponownie zepsuł się tramwaj linii numer 7 na skręcie w ulicę Przybyszewskiego.

  Ruch wrócił do normy dopiero koło godziny 11. Jednak pasażerowie komunikacji miejskiej przez godzinę musieli borykać się z problemami.  Ku przestrodze! Śmiertelne wypadki w Wielkopolsce:

  W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo