Producent gry, bydgoskie studio Vivid Games, liczy na duże zainteresowanie nowym tytułem.

Real Boxing 2 ROCKY to kolejna odsłona wydanej w listopadzie ubiegłego roku oficjalnej gry mobilnej filmu "Creed", amerykańskiego hitu z Michalem B. Jordanem oraz Sylwestrem Stallone w rolach głównych. W grę już można zagrać, a jest owocem współpracy polskiego producenta, firmy Vivid Games, z amerykańskim gigantem branży filmowej Metro-Goldwyn-Mayer.  Premiera gry przypada w roku, w którym marka Rocky obchodzi swoją 40 rocznicę, czyli w marcu 2016 roku.

CZYTAJ TEŻ: Vivid Games. Miliony grają w gry tej bydgoskiej firmy i zarabia miliony. Szykuje nowe asy dla klientów...

- Na koniec 2015 roku seria Real Boxing zanotowała ponad 33 miliony pobrań na całym świecie, podkreślając tym samym swoją silną pozycję w kategorii gier sportowych. Wierzymy, że najnowsza wersja naszego tytułu zaowocuje dalszym wzrostem liczby graczy, a wysiłek włożony w optymalizację produktu przyczyni się do zwiększenia przychodów - komentuje Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games. 

Real Boxing 2 ROCKY pozwala graczom wcielić się w Rockiego Balboa lub stworzyć własną sylwetkę pięściarza i zmierzyć się z legendami bokserskiej sagi takimi jak Apollo Creed, Clubber Lang czy Ivan Drago. Oprócz nowej rozbudowanej zawartości, aktualizacja udoskonala rozgrywkę, m.in. poprzez modyfikację trybu kariery. Grę dopracowano tak, aby każdy jej etap od tworzenia postaci poprzez jej rozwój po same pojedynki stał się jeszcze bardziej intuicyjny, ekscytujący i angażujący. 

CZYTAJ TEŻ: Miliony na świecie grają w gry komuterowe z bydgoskiej firmy Vivid Games. Hit? Real Boxing