Pierwsza porażka Pomarańczarni, rekord punktowy Darii Marciniak

32 punkty Darii Marciniak w jednym meczu to rzadko spotykany wyczyn na parkietach I ligi Fot. Archiwum Głosu Wlkp.
W grupie B I ligi koszykarek nie ma już niepokonanego zespołu. W sobotę pierwszej porażki w sezonie doznały zawodniczki Pomarańczarni MUKS Poznań, przegrywając na wyjeździe z ŁKS SMS Łódź 48:63. Znacznie lepiej spisała się w Aleksandrowie ekipa Enei AZS Poznań, pokonując miejscowy Basket 67:46. Swój punktowy rekord sezonu ustanowiła w tym spotkaniu Daria Marciniak, zapisując na swoim koncie 32 "oczka".

O przegranej podopiecznych Macieja Brodzińskiego w Łodzi zadecydowała trzecia kwarta, w której poznanianki zdobyły tylko dwa punkty. Akademiczki natomiast w Aleksandrowie prowadziły już do przerwy i pokazały, że z meczu na mecz są w coraz wyższej formie.