Pierwszy raz w Poznaniu. Design & Craft Market

  Pierwszy raz w Poznaniu. Design & Craft Market

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Pierwszy raz w Poznaniu. Design & Craft Market
  1/5
  przejdź do galerii
  TARGI DESIGNU I RZEMIOSŁA w Starym Browarze
  Już 24-25 listopada!

  Wydarzenie dostępne pod adresem

  https://www.facebook.com/events/1695288760594252/

  Dnia 24 i 25 listopada w Poznaniu odbędzie się pierwsza edycja targów designu i rzemiosła Design & Craft Market. Stary Browar, miejsce od zawsze skupiające najnowsze trendy w modzie i designie, będzie gościć wystawców reprezentujących to, co najciekawsze we współczesnym projektowaniu użytkowym.

  Design & Craft Market to wielka gratka dla wszystkich miłośników pięknych, nietuzinkowych przedmiotów: designerskich mebli, akcesoriów wyposażenia wnętrz, oświetlenia, dekoracji, ceramiki. Manufakturowe wyroby, najwyższa jakość i najciekawsze marki z Polski i zagranicy – zapowiada się prawdziwe wydarzenie!

  POD PATRONATEM PREZYDENTA

  Rangę wydarzenia podkreśla Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Poznania. Mecenat prezydenta Jacka Jaśkowiaka to wielkie wyróżnienie i podkreślenie, jak bardzo nasze miasto stawia na promocję designu i rzemiosła. Poznań umie docenić najwyższą jakość, a Poznaniacy zasługują na najlepsze.

  NAJLEPSI Z POLSKI

  Zdecydowanie warto będzie odwiedzić Design & Craft Market! To jedyna taka okazja, by w jednym miejscu móc poznać i kupić produkty od najgorętszych polskich młodych marek, które obecnie wyznaczają nowe trendy, także w odniesieniu do jakości. Wśród wystawców targów znajdą się zdobywcy licznych wyróżnień polskich oraz międzynarodowych, marki zarówno uznane, jak i nowe, z Polski i zagranicy. Każdy, kto interesuje się designem, ceni manufakturowe, unikalne produkty lub po prostu lubi pięknie przedmioty i najwyższą jakość znajdzie tu coś dla siebie. Szczególnie usatysfakcjonowani będą Ci odwiedzający, którzy stawiają na polskie marki. Ich reprezentacja będzie na targach wyjątkowo liczna i silna!

  INSPIRACJE, WARSZTATY I… ŚWIĄTECZNE PREZENTY

  Design & Craft Market, który odbędzie się w ostatni weekend listopada z niedzielą handlową, będzie doskonałą okazją do zakupu oryginalnego, designerskiego prezentu gwiazdkowego, dla kogoś bliskiego lub po prostu dla siebie.

  Na odwiedzających targów czeka też ogrom inspiracji, począwszy od wnętrzarskich pomysłów na urządzenie i wykończenie domu po warsztaty, prowadzone przez profesjonalistów pasjonujących się światem designu i rzemiosła, w tym także warsztaty dla dzieci, w szczególności te z pochodzącą z Polski Justyną Zubrycką, producentką podbijających Europę designerskich lalek Vai Kai komunikujących się ze sobą za pomocą Blootooth’a (https://vaikai.com/).

  Z fanów pięknych przedmiotów z pewnością zainteresują również warsztaty przedstawicieli poznańskiej Manufaktury Kury Domowej (http://manufakturakd.pl/), rodzinna manufaktura produkująca niezwykłe przedmioty z kartonu, tektury oraz papieru ekologicznego.

  Będzie się można zainspirować i nauczyć nowych technik tworzenia pięknych dekoracji świątecznych, renowacji unikatowych mebli, a nawet tkactwa.

  Partnerzy wydarzenia:

  1. Sellektor.com - poznański startup, internetowy agregator ponad 50 sklepów internetowych z Polski i z Europy, posiadający w swojej ofercie dziesiątki tysięcy produktów oraz marek, ułatwiający użytkownikom internetu zakupy on-line: https://sellektor.com

  2. Synteza sp. z o.o. - poznańska firma farmaceutyczno - kosmetyczna, producent kultowej niemal 100 letniej wody kolońskiej "Przemysławka"; firma która pragnie wspierać polskie marki, polskich twórców rzemiosła https://przemyslawka.pl/

  3. Ridex - poznański producent i dostawca wysokiej jakości dekoracji tekstylnych http://ridex.pl/

  4. Przedsiębiorstwo farmaceutyczne „Ziołolek” - istniejąca od ponad 70 lat poznańska firma dynamicznie rozwijającą się w branży farmaceutycznej oraz kosmetycznej https://ziololek.pl

  5. Hotel Lechicka- hotel biznesowy z terenu Poznania oferujący komfortowe noclegi w bardzo korzystnych cenach http://hotel-lechicka.pl

  6. VaiKai - polski producent designerskich drewnianych lalek łączących się ze sobą przez Bluetooth podbijający serca dzieci w całej Europie https://vaikai.com/

  7. Simplicity - poznańska drukarnia http://simplicity.pl/

  8. Szkółka Byczkowscy - producent drzew i krzewów ozdobnych z Kostrzyna Wielkopolskiego http://byczkowscy.pl/

  9. KTURA ARCHITEKCI- poznańska pracownia architektoniczna z mnóstwem nietuzinkowych realizacji oferujący kompleksową obsługę w zakresie architektury mieszkaniowej i usługowej dla Klientów indywidualnych i komercyjnych? http://kturaarchitekci.pl

  10. Folwark Edwardowo - to poznańska przestrzeń kreacji twórczej, łączącej design, rzemiosło, kulturę i sztukę. To - dzięki wsparciu firmy PKOB Wegner - przestrzeń dla spotkań, dyskusji i wymiany doświadczeń. Miejsce, w którym wiek i umiejętności nie stanowią ograniczenia, w którym teoria może spotkać się z praktyką, a rzemiosło z designem.

  Partnerzy medialni

  * Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Poznania

  * Magazyn Freshmag

  * Miasto Poznań

  * Radio Poznań

  * WTK/ epoznan.pl

  * Magazyn Czas na Wnętrze

  * Magazyn Poznański Prestiż

  * Portal turystyczny Poznan In your Pocket

  * Radio Afera

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo