Piła: Pijana kobieta dźgnęła nożem mężczyznę. Potem groziła...

  Piła: Pijana kobieta dźgnęła nożem mężczyznę. Potem groziła policjantom

  Agnieszka Świderska

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Zdjęcie ilustracyjne

  Zdjęcie ilustracyjne ©123rf

  Na trzy miesiące została aresztowana Jolanta P. 42-latka z Piły dźgnęła swojego konkubent nożem w pierś. Gdy policjanci zakuwali ją w kajdanki, groziła, że ich załatwi.
  Zdjęcie ilustracyjne

  Zdjęcie ilustracyjne ©123rf

  42-letnia Jolanta P. jest dobrze znana policji. W 2006 roku została skazana za rozbój, cztery lata później dopuściła się podobnego przestępstwa, tym razem z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Z kolei w 2012 roku śmiertelnie ugodziła nożem swojego konkubenta. Trafiła do więzienia, z którego wyszła we wrześniu. Długo wolnością się nie cieszyła, gdyż znów jest za kratkami.

  Kobieta została aresztowana na 3 miesiące w związku z zajściem, do którego doszło 7 grudnia.
  Dźgnęła wówczas nożem swojego kolejnego konkubenta. W czasie zajścia oboje byli pijani. W momencie zatrzymania 42-latka miała grozić policjantom, że załatwi ich tak, jak konkubenta, którego zabiła kilka lat temu.

  Jej kolejny partner miał więcej szczęścia. Mężczyzna przeżył a Jolanta P. na początku zeznała, że zaatakowała go, gdyż ją dusił. Potem zmieniła wersję i mówiła, że doszło do nieszczęśliwego wypadku.

  - Będziemy czekać na opinię biegłych odnośnie charakteru obrażeń. Czy były to obrażenia naruszające czynności narządów ciała na okres powyżej siedmiu dni, czy też na krótszy czas. Od tej opinii zależy ostateczna kwalifikacja czynu - mówi Magdalena Roman, prokurator rejonowy w Pile.

  Czytaj więcej na ten temat: Piła. 52-letni mężczyzna kolejną ofiarą nożowniczki z Piły. Poprzednia ofiara wykrwawiła się na śmierć

  POLECAMY:


  Zobacz też:

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  morderczyni

  innes (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3

  Sąd się będzie zastanawiał przy pomocy biegłego!!! jak zakwalifikować próbę kolejnego morderstwa przez recydywistkę, ja pierdolę, sądy w Polsce to masakra!!!! O podwyżkach tylko myślą!!!

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  NIewiarygodne

  Stary Polak (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2

  Zamordowała konkubenta i po sześciu latach jest na wolności? Szokująca łagodność sądu. A teraz w ramach recydywy ponowne usiłowanie morderstwa a oni zastanawiają się nad kwalifikacją czynu.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo