Piłka nożna: Lech Poznań - Slovan Bratysława 0:0 w sparingu

Lechici zremisowali drugi sparing. W sobotę było 1:1 z Rosenborgiem
Lechici zremisowali drugi sparing. W sobotę było 1:1 z Rosenborgiem G. Dembiński
Mistrz Polski Lech Poznań zremisował we wtorek ze Slovanem Bratysława 0:0 w meczu sparingowym rozegranym w austriackim Seekirchen.

- Mecz w naszym wykonaniu był taki jak wynik, czyli średni. Graliśmy w ciężkich, wręcz tropikalnych warunkach. W pierwszej połowie nasza gra była bardziej poukładana. Po przerwie było więcej nerwowości i stąd też kartki. W obronie, jak widać, radzimy sobie nieźle. Gorzej jest w ataku - mówił Jacek Zieliński.

Kolejnym rywalem Lecha podczas zgrupowania w Sankt Ulrich am Pillerse będzie w czwartek Partizan Belgrad.

Lech Poznań - Slovan Bratysława 0:0
Lech I połowa:
Kotorowski - Wojtkowiak, Bosacki, Arboleda, Luis Henriquez - Peszko, Injać, Bandrowski, Vukcević, Stilić - Kiełb;
Lech II połowa: Kotorowski (63. Bieszczad) - Kikut, Djurdjević, Kamiński, Wilk - Bereszyński, Zapotoka, Drygas, Kriwiec, Możdżeń - Mikołajczak.
Slovan: Putnocky - Bagayoko, Dobrotka, Dosoudil, Had - Kiss (75. Janosik), Guede, Mach (46. Bozić), Grendel (65. Slovak) - Halenár, Sylvestr (46. Ivana).