Piłkarskie ligi Red Box: Aktualne wyniki i tabele

Marek Lubawiński
Poniżej prezentujemy wyniki rozgrywek piłkarskich lig Red Box z minionego tygodnia. Przedstawiamy też aktualne tabele. Stan na 23 maja 2012.

Ekstraliga

Lena Luboń - Import-China.pl 2:3 (Wieśko, T. Młynek - Ratajczak 2, Targoszyński), Auta Terenowe - Rebis Dom Wydawniczy 6:3 (Waskowski, B. Scheffs po 2, Brylewski, Klose - Klimas 2, Sobkowiak), Ferrex - El-Pietz 1:5 (Daniel - Pikul 2, Bromirski, Urbaniak, Libera), Shark - Nissan Polody 2:4 (Maćkowiak 2 - Tabiszewski 2, Szaj, Sander), Tanner’s irish pub - Eurobus 6:3 (Zaremba 2, Dąbrowski, Barcewicz, Małecki, Przybył - M. Grzegorzewicz 2, K.Grzegorzewicz), Medi-Tech - Lena Luboń 2:1 (Marek 2 - Sz. Młynek), Auta Terenowe - Rakietowcy 19:0 (Waskowski 9, Brylewski 4, B. Scheffs 3, M. Scheffs 2, Okonowski), Rebis Dom Wydawnicz - Nissan Polody 4:4 (Klimas, Sobkowiak po 2 - Szaj, Mirecki, Bromka, Sander), Import-China.pl - Medi-Tech 3:8 (Jereszyński 3 - Gorzyński, Marek, Cyferkowski, Pawlaczyk po 2), Shark - Eurobus 5:4 (Grabia, Ganowski po 2, Wyrwa - Szaj 2, Pawelec, Rożewski), Tanner’s Irish Pub - El-Pietz 2:4 (Barcewicz, Łyczyński - Pikul 3, Urbaniak).

1. Nissan Polody 7 16 32-17
2. Auta Terenowe 5 15 45-9
3. El-Pietz 6 14 25-17
4. Medi-Tech 7 13 21-16
5. Tanner's Irish Pub 6 12 22-19
6. Ferrex 5 9 15-16
7. Rebis Dom Wydawniczy 6 7 27-26
8. Import-China.pl 5 7 15-18
9. Rakietowcy 6 6 18-44
10. Lena Luboń 6 3 16-19
11. Shark 7 3 22-37
12. Eurobus 6 0 18-38

Czołowi strzelcy: Maciej Waskowski (Auta Terenowe) - 17, Paweł Zaremba (Tanner's Irish) - 9, Łukasz Marek (Medi-Tech) - 9.

I liga

Kolporter Poznań - Andersia Hotel Experts 4:5 (Oszmałek 2, Wrześniacki, Pietrzak - Piotrowski 2, Niewmierzycki, Zbański, Mizgalski), United 1998 - PBG 3:2 (Grabowski 2, Dylewicz - Domagała 2), Decathlon Team Swadzim - Tesat 2:3 (Bartkowiak, Smuniewski - Grocholewski, Budych, Surowiec), Andersia Hotel Experts - L. S. Dębiec 7:1 (Piotrowski 4, Mizgalski 2, Niewmierzycki - Schmidtke), B&M Professional - Centra Exide 0:2 (Turek, Rura), United 1998 - Kolporter Poznań 3:2 (Lepczyński 2, Śledziński - Korbik, Krysztofiak), I got it from POZnan*ia - Agawa Club 1:5 (J. Kowalczyk - Pawlak 3, Cepiński, Łukasik), Drużyna Szpiku - G4S 3:2 (Poprawa 2, Rozwadowski - Tyszkiewicz, Kowalski), Pizzeria Gallipoli - Agawa Club 4:2 9Landskowski 2, Różański, Mościpan - Łukasik 2), Centra Exide - PBG 3:3 (Kowalik, Murawski, Pająk - Rożewski, Domagała, Zboralski), L.S. Dębiec - G4S 2:4 (Ł. Połczyński, M. Połczyński - Tyszkiewicz 2, Kowalski, Gradkiewicz), Tesat - Drużyna Szpiku 1:4 (Dutkiewicz - Iżykowski 2, Adamczak, Konieczny), B&M Professional - Tennessee 6:9 (Gohlihg 3, Mandrysz, Suwalski, Radomski - Chandze 4, Lutomski, Lebioda po 2, Gawecki).

1. Tennessee 7 18 47-24
2. G4S 8 16 36-22
3. Centra Exide 7 15 32-17
4. Andersia Hotel Experts 6 15 24-14
5. Drużyna Szpiku 7 15 22-20
6. Tesat 8 12 22-28
7. PBG 8 11 29-26
8. Decathlon Team Swadzim 5 10 23-12
9. L.S.Dębiec 8 10 33-36
10. United 1998 5 9 13-12
11. Agawa Club 8 9 27-38
12. Kolporter Poznań 5 6 21-15
13. I got it from POZnan*ia 7 3 13-28
14. Pizzeria Gallipoli 7 3 19-39
15. B & M Professional 8 0 19-49

Czołowi strzelcy:
Dariusz Chandze (Tennessee) - 17, Marcin Gradkiewicz (G4S) - 14, Robert Sobolewski (L.S.Dębiec) - 13.

II liga, grupa A

Bentley - Eurofol 7:3 (Jabłecki 5, Tupko, Mykaj - Chutek, Sikorski, Gościński), Draco.info.pl - Leśne Dziadki 5:0 (Wojtczak, Pierzchlewicz po 2, Laskowski), Leśne Dziadki - "ITrap" 2:5 (Totleben, Grabiński - Jakubowski 2, Wróblewski, Janiaczyk, Pieczyński), Budchem - Iron House 3:1 (Szary, Bilski, Matera - Turkowski), OMI Lifts - Abies 10:3 (B. Tritt 5, Mikusek 3, Strojek 2 - Stolarczyk 2, Jankowski), Tropicana-Horeca Team - Pollana 4:4 (Norek 3, Olejniczak - Leśniewski 3, Chudzikiewicz), FC Grunwald - Geobiz 2:2 (Rakocy, Banach - Kuliński 2), Bentley - Pollana 7:4 (Jabłecki 5, Rudzki, Mykaj - Kołodziejczak 2, Sikorski, Maćkowsk).

1. draco.info.pl 7 21 30-7
2. OMI lifts 7 18 33-15
3. Bentley 6 15 32-16
4. Tropicana-HoReCa Team 8 14 28-20
5. Geobiz 9 13 41-26
6. Leśne Dziadki 8 13 20-19
7. Budchem 9 12 21-22
8. FC Grunwald 8 11 26-25
9. Itrap 8 11 21-31
10. Iron House 7 8 25-26
11. Abies 8 7 23-37
12. Pollana 8 7 27-42
13. Forfiter Poznań 8 3 18-47
14. Eurofol 7 2 16-28

Czołowi strzelcy: Piotr Jabłecki (Bentley) - 19, Bartosz Tritt (OMI lifts) - 13, Kajetan Kaźmierczak (draco.info.pl) - 10.

II liga, grupa B

Urząd Miasta - Starter 1:0 (Czerniga), Mayart - Castorama Poznań 14:1 (Drozdowski, Filipiak, Streck po 4, Gellert 2 - Rybarczyk), Schattdecor - Trauma 6:3 (Sawicki 3, Antkowiak 2, Bladocha - Spieler 3), Red Box - Cosmoworker 2:2 (B. Jankowiak, M. Jankowiak - Ma. Bury, Malec), Niereal - Ciepłownik 7:2 (Zaremba 2, Konsztowicz, Kaszyński, Fusillier, Balcewicz, Kantarek - Janas 2), HLB Sarnowski&Wiśniewski - Carlsberg ASC 4:10 (Olędrzyński, Krzemiński, Łągwa, Wachowiec - Pokaczajło 5, Skorupiński 4, Andrzejewski), Mayart - Canappka 4:3 (Filipiak 3, Gellert - Rogulski 2, Tańczak), Niereal - Trauma 8:5 (Kaszyński 3, Balcewicz, Kantarek po 2, Konsztowicz - Meberg 3, Kvernes, Byrkjeflot), Red Box - Niereal 5:8 (Batura 2, Komorowski, B. Jankowiak, M. Jankowiak - Kaszyński 4, Zaremba 2, Mordas, Kantarek).

1. Urząd Miasta Poznania 8 20 25-11
2. Cosmoworker 7 16 20-8
3. Niereal 7 15 41-25
4. ING Lwy 8 13 32-21
5. Mayart 6 12 31-16
6. Ciepłownik 7 12 34-30
7. Trauma 8 12 32-32
8. Carlsberg ASC 7 10 26-26
9. Schattdecor 7 9 24-33
10. Canappka 6 7 21-18
11. RED BOX 7 4 25-35
12. HLB Sarnowski&Wiśniewski 8 3 21-41
13. Castorama Poznań 6 -1 10-46

Czołowi strzelcy: Patryk Forszpaniak (Ciepłownik) - 14, Bartosz Filipiak (Mayart) - 13, Jakub Tonder (HLB Sarnowski&Wiśniewski) - 11.

III Liga Grupa A

Rebis II - Intermarche 3:5 (Gacki, Poczta, Mazur - Nowakowski 2, Trusewicz, Makarewicz, Jagiełło), Wuwuzela - Starter 2:2 (An. Stroiński, Al. Stroiński - Skweres, Matuszczak), Czarna Brygada - SM Poznań 3:2 (Ślatała, Szymkowski, Kolanowski - Janiak, Kulczyk), Moto-Hurt - Wuwuzela Poznań 12:1 (Steinke 6, Kieliszewski 3, Skibiński 2, Wawrzyniak - Jatczak), Moto-Hurt - Intermarche 10:4 (Steinke, Napierała po 3, Skibiński 2, Wrotoń, Kieliszewski - Trusewicz, Makarewicz po 2), Rebis II - Brico Depot Team 6:4 (Busza 2, Mazur, Wojnowski, Poczta, Gacki - Polak 2, Jezierski, Granos), PIMR - sztukapilki.pl 4:2 (Grabowski 3, Rakowicz - Traczyk, Sperzyński), FC Arvato - Energia Lecha 5:3 (Skowronek 4, Ścibór - Dering 3), Smoła - Grodno Elektryczne Hurtownie 3:2 (A. Skupio, Purol, Sugiera - Jakubowski, Gładysiak), Czarna Brygada - sztukapilki.pl 3:2 (Kolanowski, Szymkowski, Ślatała - Andrzejewski, Sperzyński).

1. PIMR 7 21 55-20
2. Czarna Brygada 9 21 34-21
3. BN&JM 7 16 38-20
4. Smoła 7 16 31-19
5. FC Arvato 7 15 39-23
6. SM Poznań 8 11 39-35
7. Moto-Hurt 6 9 46-33
8. Rebis II 6 9 37-29
9. Energia Lecha 7 9 39-37
10. Starter 8 9 33-38
11. Intermarche 7 9 23-30
12. Brico Depot Team 6 6 17-23
13. sztukapilki.pl 8 3 16-31
14. Grodno Elektryczne Hurtownie 7 3 11-44
15. Wuwuzela Poznań 8 1 9-64

Czołowi strzelcy: Damian Grabowski (PIMR) - 33, Bartosz Dering (Energia Lecha) - 21, Arkadiusz Steinke (Moto-Hurt) - 16.

III liga, grupa B

Ambassadors - Saturn 4:1 (Ratajczak 3, Krakowski - Fenske), KS Arvato Services - Utal 1:1 (Rygielski - Biniak), Paintball w Mieście - Troglodyci 0:18 (Michalski 7, Kociemba 4, Nowak 3, Insiak 2, Dymek, Wejman), Z.P. Szpiki - Nuovo 5:6 (Muszyński 3, Stęplik, Cielecki - Libera 3, Wiśniewski, Tomczak, Andrys), Ambassadors - Troglodyci 2:2 (Biernacik, Ratajczak - Nowak, Michalski), Domrel - Fresh Team 7:4 (A. Qaraqish, B. Weinert po 3, Gruszka - Zydlewicz 2, Sieniawski, Żurek), Plus MPM Team - Inea Team 3:8 (Stangierski 2, Kliński - Mrówka 3, Dopierała 2, Janowczyk, Kimirowski, Cichocki).

1. PHPU Mir-Bud Mirosław Klause 7 21 43-9
2. Troglodyci 8 18 49-15
3. Domrel 8 17 28-18
4. Blue Boys 9 17 27-17
5. Utal 7 14 29-22
6. Ambassadors 7 13 25-13
7. Niovo 7 13 25-22
8. Saturn 9 12 30-35
9. Z.P. Szpiki 9 9 29-34
10. KS Arvato Services 8 8 24-23
11. Bar Metka Team 7 7 22-28
12. Inea Team 8 6 25-43
13. Paintball w Mieście 7 6 20-50
14. Fresh Team 7 3 23-30
15. Plus MPM Team 6 0 9-49

Czołowi strzelcy: Damian Michalski (Troglodyci) - 14, Hubert Polowczyk (PHPU Mir-Bud) - 12, Bartosz Weinert (Domrel) - 11.

Więcej na redboxsport.pl, redboxtv.pl.

Chcesz skontaktować się z autorem informacji?
[email protected]

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie