Piosenek Muńka Staszczyka i grupy T.Love słuchamy już 35 lat

  Piosenek Muńka Staszczyka i grupy T.Love słuchamy już 35 lat

  Marek Zaradniak

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Muniek Staszczyk i grupa T,Love działają już 35 lat

  Muniek Staszczyk i grupa T,Love działają już 35 lat ©K Kaplica

  We wtorek w Sali Ziemi zagrają Muniek Staszczyk i grupa T.Love
  Muniek Staszczyk i grupa T,Love działają już 35 lat

  Muniek Staszczyk i grupa T,Love działają już 35 lat ©K Kaplica


  Grupy T.Love słuchamy już 35 lat. Nie ma więc przesady w stwierdzeniu że słucha jej już drugie pokolenie. Najbliższa okazja do usłyszenia zespołu w Poznaniu nadarzy się już we wtorek w Sali Ziemi. Sceniczna charyzma i intrygujące teksty Muńka Staszczyka w połączeniu z muzyczną wszechstronnością jego kolegów z zespołu odważnym eksprymentowaniem ze stylami muzycznymi i śmiałym czerpaniem z tradycji rock and rolla sprawiają, że tego zespolu po prostu nie można pomylić z żadnym innym.
  To jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów w Polsce, a kilka jego utworów stało się hymnami pokolenia. Podczas aktualnej trasy usłyszymy utwory z najnowszego albumu zespołu zatytułowanego po prostu „T.Love” jak mówią sami muzycy w przeciwieństwie do poprzedniego krążka „Old Is Gold” , którego teksty skupiały się przede wszystkim na sprawach duchowych ta płyta niesie nawiązania do współczesności. Dominuje artystyczna publicystyka dotycząca Polski i świata tu i teraz. Muniek Staszczyk śpiewa o podzielonym społeczeństwie, strachu w Europie zniewolonej terrorem, i uchodźcach, o naszych fobiach. Na urodzinowej trasie nie brakuje gości specjalnych, którymi w Poznaniu będą Kortez i Kamil Bednarek. Jako support zagra grupa Kwartyrnik.

  T.Love, Sala Ziemi (ul. Głogowska14, wejście od ulicy Śniadeckich), 21 listopada, godz. 19, Bilety: 69-149 zł  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo