PLEBISCYT SUPERGLINA 2014: ŁUKASZ JARZĄBEK - KPP SŁUPCA

NK
Łukasz Jarząbek
Łukasz Jarząbek KWP Poznań
Wyślij sms o treści NAJ.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

Zobacz też: Zaczynamy głosowanie na najlepszego policjanta w Wielkopolsce

Łukasz Jarząbek jest dzielnicowym w Wydziale Prewencji i Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Słupcy. Pracę w mundurze zaczął w 2008 r. od służby kandydackiej w Oddziałach Prewencji w Policji w Poznaniu. Następnie pracował w zespole patrolowo–interwencyjnym. Osiąga bardzo dobre wyniki w służbie m. in. poprzez świetny kontakt ze społeczeństwem.

Na początku 2014 r., wraz z kilkoma kolegami założył nieformalną grupę „Pasjonaci Słupca”, która w chwili obecnej stała się stowarzyszeniem, którego Ł. Jarząbek został prezesem. Celem stowarzyszenia jest aktywizacja sportowa ludzi od 18 roku życia, które zazwyczaj po ukończeniu szkoły średniej nie mają możliwości ćwiczyć w grupie.

Stowarzyszenie startuje w biegach płaskich w okolicy, jak również w biegach z przeszkodami. Wiele osób pierwsze starty w zawodach, czy biegach zanotowało w barwach stowarzyszenia i z motywacją jaką stamtąd dostaje. Członkowie stowarzyszenia starają się pokazać ludziom, że mimo braku czasu na uprawianie sportu z powodów zawodowych i obowiązków domowych mogą czerpać radość ze wspólnych startów, ciągle podnosząc sobie poprzeczkę, a start w jednej dużej drużynie, która się wspiera pozwala przekraczać swoje możliwości. Członkowie stowarzyszenia zajmują się szeroko rozumianym „Crossfit-em”.
Poza bieganiem Ł. Jarząbek wraz ze stowarzyszeniem czynnie angażuje się społecznie w rozwój miasta Słupcy. Współtworzył z kolegami projekt budowy „Ścieżki Zdrowia PZU”. Okazało się, że Słupca jest pierwszym miastem w Polsce, gdzie powstała „Ścieżka Zdrowia PZU”. Oficjalnie została otwarta w dniu 5 października 2014r.

W ramach stowarzyszenia Ł. Jarząbek wraz z kolegami prowadzi 3 razy w tygodniu otwarte treningi siłowo wytrzymałościowe oraz treningi biegowe, a także aktywnie włącza się w imprezy na terenie regionu, aby propagować sportowy tryb życia.
Sierż. Łukasz Jarząbek zainicjował również działania na rzecz dzieci. PASJONACI pokazują, że aktywność fizyczna może przybierać różne formy , nie tyko gry zespołowe, ale i ćwiczenia ogólnorozwojowe , czy tory przeszkód, które tworzą i ćwiczą wspólnie z dziećmi podczas festynów lokalnych .

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gloswielkopolski.pl Głos Wielkopolski
Dodaj ogłoszenie