Głos Wielkopolski

  Bezasekuracyjny Park Linowy w Trzciance

  Pierwszy w Polsce Bezasekuracyjny Park Linowy

  Dużą atrakcją turystyczną Trzcianki szczególnie dla najmłodszych pociech jest oddany do użytku w 2015 roku Bezasekuracyjny Park Linowy.

  Park jest owocem dobrej współpracy i porozumienia między zarządem firmy Sapa Aluminium sp. z o.o., a władzami samorządowymi Trzcianki. Składa się z 10 atrakcji i ma długość około 70 metrów. Wkomponowany jest w istniejący krajobraz i zamontowany na drzewach. Wykonany został z materiałów przyjaznych, trwałych i odpornych na korozję. Uroczyste otwarcie parku odbyło się 31 maja 2015 roku, podczas gminnych obchodów Dnia Dziecka. Wykonawcą parku była wrocławska firma HMM „Techniki alpinistyczne” mająca duże doświadczenie w budowaniu parków linowych.

  Park usytuowany jest przy ścieżce pieszo – rowerowej, mini siłowni, placu zabaw, pomiędzy makietami ryb Parku Ryb Słodkowodnych, w bliskim sąsiedztwie jeziora Sarcz. Niezwykłe walory przyrodnicze, unikalna lokalizacja oraz niepowtarzalny mikroklimat stwarzają wymarzone miejsce do wypoczynku.

  Jest to kolejny w Trzciance zakątek doskonałej zabawy dla całej rodziny. Dla odwiedzających Trzciankę gości z różnych zakątków świata (Grecji, RPA, Niemiec, itd.), park linowy jest czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym. To miejsce, gdzie można nauczyć się opanowania, utrzymania równowagi i przełamania barier strachu.

  Zapraszamy wszystkich za darmo, a w szczególności dzieci!

  www.parkryb.trzcianka.pl
  www.trzcianka.pl
  www.facebook.com/GminaTrzcianka

  Bezasekuracyjny Park Linowy w Trzciance

  1 Miejsce

  Głosowanie zakończone!

  4213 głosów

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo