Głos Wielkopolski

  Filety śledziowe solone a'la matias firmy Rybhand

  Zdrowe i smaczne filety śledziowe solone a’la matias oraz śledzie solone to tradycyjny, bazowy produkt do przyrządzania różnorodnych dań rybnych. Oryginalnie w Holandii filety uzyskuje się z tzw. Matiasa, czyli młodziutkiego śledzia do pierwszego roku życia – stąd nazwa. Matiasy są niezastąpione jako główny składnik domowych sałatek śledziowych w różnych sosach lub po prostu filetów śledziowych w śmietanie, nie tylko w okresie świąt. Jako że stanowią bogate źródło łatwo przyswajalnego białka oraz zawierają mnóstwo nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3, powinny być spożywane w ramach zdrowej, zbilansowanej diety. Specjalna technologia produkcji bez sztucznych konserwantów, stosowana przez firmę Rybhand, zapewnia że matiasy zachowują najlepsze walory smakowe i zapachowe.

  RYBHAND rozpoczął swoją działalność w 1991 roku.
  Na przestrzeni ponad 25 lat powstało nowoczesne przedsiębiorstwo.

  Podstawą działalności firmy RYBHAND jest przetwórstwo ryb pelagicznych.
  Na ich bazie wytwarzane są salinaty, marynaty,produkty wędzone i wyroby garmażeryjne.
  Niezwykle istotną część produkcji oraz oferty stanowiąryby białe, w postaci świeżej, mrożonych tusz lub filetów.

  Firma posiada własne chłodnie, mroźnie oraz wyposażone w najnowsze technologie zaplecze produkcyjne pozwalające na wytwarzanie produktów najwyższej jakości. Import surowców, dystrybucja towarów oraz produktów odbywa się za pośrednictwem aut firmowych o różnej ładowności lub przy współpracy z firmami spedycyjnymi, przez co istnieje możliwość obsługi Klienta na terenie całej Polski.

  Wyroby firmy Rybhand eksportowane są m. in. do Niemiec, Czech, Rosji, Anglii, Irlandii, Afganistanu i Emiratów Arabskich. Główna siedziba spółki, hale produkcyjne oraz centrum dystrybucyjne znajdują się w Jarocinie.

  Efektywną sprzedaż na terenie całego kraju wspomagają prężnie działające oddziały w Poznaniu, Kaliszu, Szczecinie Piekarach Śląskich, Katowicach oraz w Podczelu k/Kołobrzegu.

  RYBHAND
  ul. Świętego Ducha 118/120
  63-200 Jarocin
  tel. + 48 62 747 32 38,
  fax + 48 62 747 66 38
  rybhand.com.pl/

  Filety śledziowe solone a'la matias firmy Rybhand

  7 Miejsce

  Głosowanie zakończone!

  1155 głosów

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo