Głos Wielkopolski

  „Serniczek mini” z Cukierni Piekarni Piotrowscy

  Cukiernia Piekarnia Piotrowscy od 1980r. stawia na naturalne składniki, tradycyjne receptury oraz niepowtarzalny domowy smak naszych wyrobów. Jednym z najlepszych przysmaków niewątpliwie jest krucha babeczka „Serniczek mini”, który stanowi doskonałe połączenie wyrafinowanego i wysublimowanego smaku, który zadowoli najbardziej wymagające gusta klienta.

  Babeczka w swoim składzie jako podstawa zawiera składniki takie jak jaja wiejskie, cukier, mąka oraz twaróg z lokalnej mleczarni. W zależności od wariantu może występować z dodatkiem brzoskwiń, wiśni oraz kruszonki oprószonej cukrem pudrem.

  Cukiernia Piekarnia Piotrowscy to mała, lokalna, rodzinna firma z Chodzieży, która w ponad 35-letniej historii działalności wypracowała własne, oryginalne receptury, które podbiły serca i podniebienia amatorów słodkich wypieków.

  Od lat angażujemy się w pomoc, zarówno charytatywną, jak i wspieramy lokalne instytucje takie jak przedszkola czy szkoły, organizując lekcje cukiernictwa/piekarnictwa, gdzie dzieci mogą zobaczyć od kuchni tajniki zawodu. Dodatkowo angażujemy się w lokalne imprezy oraz przedsięwzięcia na poziomie ogólnopolskim np. Chodzieska ZaDyszka.

  Naszym dodatkowym atutem, który pozwolił nam na ponad trzy dekady bycia wiodącą piekarnią i cukiernią na lokalnym rynku, jest wiedza i praktyka zdobywana min. w Niemczech, Austrii, Francji oraz Wielkiej Brytanii, poparta licznymi kursami, dyplomami oraz certyfikatami. Jesteśmy honorowym członkiem Cechu Rzemiosł Różnych w Chodzieży.

  Za profesjonalizm oraz rozwój cukiernictwa w naszym regionie zostaliśmy obdarzeni zaufaniem, które pozwoliło nam zasiadać we władzach Stowarzyszenia Cukierników Karmelarzy i Lodziarzy RP oraz Wielkopolskim Stowarzyszeniu Cukierników. Braliśmy również udział w różnych konkursach lokalnych jak i krajowych, zasiadając jako jury.

  Cukiernia Piekarnia Piotrowscy to wspaniała tradycja oraz niepowtarzalny smak.

  CUKIERNIA PIEKARNIA PIOTROWSCY
  ul. Traugutta 52,
  64-800 Chodzież
  Telefon: (67)282-34-23
  E-mail: biuro@cukierniachodziez.pl
  www.cukierniachodziez.pl
  web.facebook.com/CukierniaPiekarniaPiotrowscy/

  „Serniczek mini” z Cukierni Piekarni Piotrowscy

  5 Miejsce

  Głosowanie zakończone!

  6200 głosów

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo