Głos Wielkopolski

  Człowiek Roku Poznań 2015

  Aktywni, pracowici, podejmujący wyzwania. Ludzie niezwykli, z pasją i energią. Tacy są kandydaci do tytułu Człowieka Roku 2015 w Poznaniu. Już dziś rozpoczynamy głosowanie!

  Dla nich to był rok rozwoju i sukcesów. Rok, który im się udał. Tyle że często niewiele osób o tym usłyszało. Chcemy to zmienić. I pokazać wyjątkowych poznaniaków. Dlatego - już tradycyjnie - rozpoczynamy głosowanie w plebiscycie na Człowieka Roku 2015.

  Przedstawiamy wszystkich dotychczas zaakceptowanych kandydatów. To ludzie z różnych branż i środowisk. Bo wyróżniamy za wszystko, co wyjątkowe. W poprzednich edycjach wygrywali przedsiębiorcy, lekarze, społecznicy. Znajdziemy ich i w tegorocznej edycji. Są tu inicjatorzy akcji charytatywnych, prawnicy bezinteresownie walczący o dobro innych, przedsiębiorcy, których firmy odniosły sukces. To od czytelników „Głosu” zależy, kto w tym roku sięgnie po tytuł. Jeszcze, do 13 stycznia czekamy na nominacje, pod mailem plebiscyt@glos.com z dopiskiem Człowiek Roku w temacie. Powinny zawierać imię i nazwisko kandydata, dane kontaktowe (też do osoby zgłaszającej) i uzasadnienie tłumaczące, czym ta osoba wyróżniła się w 2015 r. (kapituła może nie dopuścić zgłoszenia z powodu niewystarczającego uzasadnienia).

  Głosowanie w lokalnych (prowadzonych też przez nasze tygodniki) edycjach potrwa do 31 stycznia. Później - 5 lutego - rozpocznie się wojewódzka edycja Człowieka Roku 2015. Kandydatów i aktualne wyniki głosowania można śledzić na naszej stronie www.gloswielkopolski.pl.

  Jak zagłosować w plebiscycie Człowiek Roku 2015 Poznań?
  Głosowanie w lokalnych (prowadzonych przez „Głos” - w Poznaniu oraz nasze lokalne tygodniki) edycjach plebiscytu potrwa od 8 do 31 stycznia do godziny 23.59. Odbywa się poprzez wysłanie SMS na numer 72355 (koszt jednego wynosi 2,46 zł z VAT). W treści należy wpisać indywidualny, przypisany do każdego kandydata kod (prefiks.numer kandydata). Można wysłać dowolną liczbę SMS-ów. Zwycięży kandydat z najwyższą liczbą głosów. Pierwsza trójka automatycznie przejdzie do etapu wojewódzkiego, który rozpocznie się 5 lutego.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo