Głos Wielkopolski

  Nadzieje Olimpijskie Wielkopolski 2016

  Rozpoczynamy piątą edycję konkursu „Sportowiec Amator”, po raz pierwszy poszerzoną o "Nadzieje Olimpijskie", czyli wybory najbardziej perspektywicznych zawodników w regionie między 13 a 18 rokiem życia. Plebiscyt odbywa się pod honorowym patronatem prezesa PKOL Andrzeja Kraśnickiego.
  To jedyny plebiscyt, w którym mogą się zmierzyć przedstawiciele różnych dyscyplin. Cztery poprzednie edycje konkursu wywołały niebywałe emocje. Liczymy, że piąta nie będzie gorsza i stanie się dla wielu sportowców-pasjonatów niezapomnianą przygodą życia. Partnerami konkursu "Nadzieje Olimpijskie" są: Polski Komitet Olimpijski i LZS Wielkopolska.

  NAGRODY
  Na zwycięzców plebiscytu czekają bardzo atrakcyjne nagrody. Zwycięzca Sportowca Amatora zostanie, wraz z osobą towarzyszącą, zaproszony na Wielki Bal Sportowca (3 lutego, w hotelu IBB Andersia w Poznaniu), otrzyma także voucher o wartości 4 tys. zł do wykorzystania w Biurze Podróży Alfa Tour. Drugi i trzeci zawodnik w klasyfikacji otrzymają vouchery dla dwóch osób na weekend w Sandra SPA w Pogorzelicy.

  Z kolei triumfator Nadziei Olimpijskich dostanie 2 tys. zł i otrzyma podwójne zaproszenie na Wielki Bal Sportowca, a także będzie zaproszony (z osobą towarzyszącą) w przyszłym roku przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce na turniej towarzyski z udziałem reprezentacji Polski. Drugi z laureatów w nagrodę otrzyma 1 tys. zł, a trzeci - 500 zł.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo