Podaruj mamie w prezencie czas!

  Podaruj mamie w prezencie czas!

  materiał partnera

  Aktualizacja:

  Podaruj mamie w prezencie czas!
  1/5
  przejdź do galerii
  Prezent na Dzień Matki musi być pełen miłości. To dokonała okazja do podziękowania mamie za wszystko, co dla nas robi. Jeżeli chcemy wyrazić uczucia, to podarujmy mamie czas. Wyjątkowe chwile będą dla mamy na pewno najpiękniejszym prezentem, a wspomnienia zostaną w sercu na wiele lat.

  Czas tylko dla mamy!


  Nasze mamy zwykle myślą o wszystkich dookoła, a na samym końcu dopiero przypominają sobie o własnych potrzebach i marzeniach. Z pewnością docenią prezent, który pozwoli im się zrelaksować i odpocząć. Dobrym pomysłem będzie zaproszenie na relaksujący masaż lub zabiegi pielęgnacyjne. Mama pragnąca ekstremalnych wrażeń, z pewnością ucieszy się z lotu widokowego pozwalającego odkryć krajobrazy z zupełnie nowej perspektywy. Lot motoparalotnią nad rozlewiskiem Warty gwarantuje bezcenne doznania.

  Wspólny czas!


  Dla kochającej mamy najważniejszy jest czas z dziećmi – spędźcie go wyjątkowo! Zaproś mamę na weekend spa, na elegancką kolację lub na koncert do Filharmonii. Będzie to doskonała okazja do zadbania o więzi i nadrobienia czasu na rozmowy, którego w codziennym życiu nam stale brakuje. Ciekawym pomysłem na spędzenie dnia z mamą są wspólne zakupy ze stylistą, warsztaty kulinarne, wyprawa na gokarty lub zabawa w Escape Room. Zaproś mamę na ten jeden dzień do swojego świata! Pozytywne emocje i dobra zabawa gwarantowane! Prezenty w formie przeżyć to znakomity pomysł na spędzanie wolnego czasu z mamą i możliwość do budowania rodzinnych więzi – a przecież w tym dniu nie ma nic ważniejszego od uczuć.
  Inspiracje na wyjątkowe prezenty dla mamy: prezentokracja.pl/prezenty/dla-mamy

  Podaruj mamie spełnienie marzeń!


  Święto mamy, to idealna okazja do spełnienia jej największego marzenia. Może od dziecka chciałaby polatać balonem albo marzy od dawana o tym, aby usiąść za kierownicą Ferrari? Jeżeli nie masz pewności, jakie przeżycie najbardziej odpowiada Twojej mamie podaruj jej Kolekcję Przeżyć, zawierającą ponad 30 propozycji, z których obdarowana będzie mogła wybrać coś dla siebie. Być może wybór Cię zaskoczy i zobaczysz mamę w zupełnie nowym świetle?

  Więcej pomysłów na wymarzone prezenty na stronie: prezentokracja.pl

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo