Trwają przygotowania do 7. edycji Międzynarodowych Targów Rolniczych POLAGRA-PREMIERY 2018. Targi podzielone będą na technikę, hodowlę i uprawę. - Siódma edycja wydarzenia na pewno zaspokoi ciekawość rolników, którzy spragnieni są widoku nowości na zbliżający się sezon – mówi Jakub Patelka, dyrektor projektu.

Przyszłoroczna edycja wystawy odbędzie się 18-21 stycznia 2018 roku. Samasz, Krukowiak, Expom-Krośniewice, Ursus, Bury-Maszyny Rolnicze, Bin, Mandam, Meprozet, Unia czy Metaltech - to niektóre z polskich marek, które pojawią się na targach Polagra-Premiery w Poznaniu. Będzie im dedykowany specjalny pawilon. - Możemy być dumni, że polska myśl techniczna znaczy coraz więcej i niejednokrotnie wyznacza nowe standardy na świecie – zaznacza Jakub Patelka.

W Poznaniu zobaczymy światowe nowości, które niedawno można było oglądać na AGRITECHNICE w Hannowerze. Będą to premiery z kategorii maszyn, sprzętu i narzędzi rolniczych, nawozów, nasion, środków ochrony roślin, pasz czy dodatków paszowych.

– Po raz pierwszy przy POLAGRA-PREMIERY został uruchomiony program HOSTED BUYERS, którego celem jest rozwój wymiaru handlowego pomiędzy polskimi producentami i kontrahentami z zagranicy, poprzez aranżowanie indywidualnych spotkań kluczowych kupców zagranicznych z wybranymi przez nich wystawcami. Dzięki czemu Targi odwiedzi ściśle wyselekcjonowana grupa kupców i kadra zarządzająca z całej Europy, w szczególności dealerzy maszyn rolniczych i importerzy – tłumaczy Jakub Patelka.

30 listopada minął termin zgłoszeń do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Przypominamy, że bezpłatny udział w targach Polagra-Premiery 2018 wymaga zgłoszenia. Właściciele gospodarstw i gruntów rolnych oraz hodowcy planujący przyjazd do Poznania mogą skorzystać z bezpłatnych biletów wstępu. Są dostępne po rejestracji na stronie mtp24.pl. Grupy zorganizowane mogą liczyć na dofinansowanie. Grupę liczącą minimum 15 osób należy zgłosić najdalej do 15 stycznia 2018 roku.

– Możemy być dumni, że polska myśl techniczna znaczy coraz więcej i niejednokrotnie wyznacza nowe standardy na świecie – zaznacza Jakub Patelka.

Warto zajrzeć do Strefy Precyzyjnego Rolnictwa: POLAGRA-PREMIERY w Strefie Precyzyjnego Rolnictwa, której - Przyświeca idea prezentacji rozwiązań z zakresu nowych technologii, czyli specjalistycznego oprogramowania, innowacyjnych akcesoriów czy nowoczesnych rozwiązań informatycznych, które mają ułatwić pracę w gospodarstwie, czyniąc ją bardziej precyzyjną i wydajniejszą – wskazuje dyrektor targów Polagra-Premiery 2018.

Godziny otwarcia targów w poszczególne dni:

18.01.2018 - Dzień Agrobiznesmena - 11-18:00
19.01.2018 - Dzień Młodego Rolnika - 10-17:00
20.01.2018 - Dla każdego - 10-17:00
21.01.2018 - Dla każdego - 10-16:00

Więcej o wydarzeniu na stronie: www.polagra-premiery.pl

Zobacz, jak było podczas poprzedniej edycji: