Półmaraton Signify PHILIPS Piła 2019: Blisko 2700 zawodników pobiegło w półmaratonie - zobacz zdjęcia biegaczy

Wiesław Szmagaj
Zaktualizowano
W niedzielę, 8 września ulicami Piły przebiegło 2700 uczestników półmaratonu Signify PHILIPS Piła 2019. Zwyciężył Kenijczyk Cosmas Kyeva. Zobacz zdjęcia zawodników ---->Wiesław Szmagaj
W niedzielę, 8 września ulicami Piły przebiegło 2700 uczestników półmaratonu Signify PHILIPS Piła 2019. Zwyciężył Kenijczyk Cosmas Kyeva. Zobacz zdjęcia zawodników.

Chociaż trudno w to uwierzyć, w tym roku półmaraton w Pile odbył się już po raz 29.

Na starcie stanęło blisko 2700 zawodników, którzy mieli do pokonania dystans ponad 21 km. Trasę podzielono na dwie części – pierwsza pętla liczyła około 4,8 km, później zawodnicy poruszali się głównymi ulicami Piły, a metę zlokalizowano na Placu Zwycięstwa.

Sprawdź też:

Pilski półmaraton wygrał Kenijczyk Cosmas Kyeva z czasem 1:02:51, Drugie miejsce zajął Etiopczyk Mulu Tulu Jim. (01:03:44). Najlepszy z Polaków Artur Kozłowski zajął trzecie miejsce z czasem (01:03:56).