Polonia Warszawa - Warta Poznań 1:1

Remis Warty w Warszawie/zdjęcie ilustracyjne
Remis Warty w Warszawie/zdjęcie ilustracyjne Grzegorz Dembinski
Drużyna Warty Poznań w sobotnim meczu 22, kolejki piłkarskiej II ligi zremisowała na wyjeździe z Polonią Warszawa 1:1 (1:0). Prowadzenie dla Warty uzyskał w 13. Minucie Michał Ciarkowski, wyrównał w 76. Minucie Fabian Pawela.

Szkoda, że popularnym poznańskim zielonym wymknęło się zwycięstwo, ale punkt zdobyty w Warszawie i tak jest bardzo cenny. Warta utrzymała zajmowane przed 22. kolejką bezpieczne 12. miejsce w tabeli i nad otwierającym strefę spadkową zespołem GKS Bełchatów ma dwa punkty przewagi.