a.w.
Polska – Bułgaria: wynik online. Polacy niezwyciężeni w fazie grupowej Mistrzostw Świata 2018! Sylwia Dąbrowa / Polska Press
Polska – Bułgaria: wyniki online i transmisja na żywo. Polska - Bułgaria 3:1. To ostatnie starcie siatkarskiej reprezentacji Polski w fazie grupowej Mistrzostw Świata 2018. Polscy siatkarze zagrają z gospodarzami turnieju w Warnie. Mecz Polska – Bułgaria rozpocznie się we wtorek (18.09.2018) o godz. 19:30. Reprezentacja Polski z trenerem Vitalem Heynenem na czele będzie broniła tytułu mistrza świata. Gdzie oglądać mecz Polska - Bułgaria w TV i online? Bądź na bieżąco i kibicuj polskiej reprezentacji.

Polska - Bułgaria: wynik online i transmisja na żywo

Polska - Bułgaria 3:1

Polska - Bułgaria 24:23 PIŁKA MECZOWA DLA REPREZENTACJI POLSKI!

Bułgarzy chcą wydłużyć dzisiejsze spotkanie. Drugi czas na żądanie bułgarskiego trenera.

Polska - Bułgaria 22:23 długa akcja, Michał Kubiak myli się w ataku i tracimy ważny punkt

Czas dla reprezentacji Bułgarii. Ważą się losy całego spotkania.

Polska - Bułgaria 22:21 szósty raz wychodzimy na prowadzenie

Polska - Bułgaria 20:19 tylko punkt przewagi Polaków

Po serii mocnych zagrywek Bułgarów nastała seria zepsutych po stronie Polskiej.

Polska - Bułgaria 16:16 seria dobrych zagrywek Bułgarów.

Polska - Bułgaria 16:14 druga przerwa techniczna

Polska - Bułgaria 13:11"Trochę szarpana akcja, ale tu się punkty liczą" wykrzyczał w relacji na żywo Tomasz Swędrowski

Polska - Bułgaria 8:7 po video weryfikacji. Bułgaria prowadzi na pierwszej przerwie technicznej.

Polska - Bułgaria 5:3 as serwisowy Bartosza Kurka

Polska - Bułgaria 2:1

Polska - Bułgaria 24:22 PIŁKA SETOWA!

Polska - Bułgaria 20:15 "siatkówka grana na błędach" - skomentował Wojciech Drzyzga

Podwójna zmiana: Grzegorz Łomacz i Damian Schulz gotowa do wejścia na boisko. Trener Heynen jest konsekwentny.

Polska - Bułgaria 16:9 na drugiej przerwie technicznej w trzecim secie.

Polska - Bułgaria 14:7 kolejne doskonałe zagrywki Jakuba Kochanowskiego.

Polska - Bułgaria 6:4 gra skrzydłami i mylenie bloku to jeden ze sposobów na Bułgarię.

Polska - Bułgaria 2:3 punktowy blok Polaków.

Polska - Bułgaria 0:3 problemy z przyjęciem i atakiem. Początek 3 seta wymyka nam sie rąk.

Ok. 30 % przyjęcia Polaków w drugim secie to zdecydowanie za mało, żeby wygrać.

Gospodarze Mistrzostw Świata w siatkówce 2018 wyrównują wynik meczu. Bułgarzy w drugim secie grali solidną siatkówkę. Początkowa przewaga punktowa była nieosiągalna dla Polski.

Polska - Bułgaria 1:1

Piłka setowa dla Bułgarów.

Polska - Bułgaria 22:23 As serwisowy Jakuba Kochanowskiego, który zbliża nas do wyrównania wyniku.

Wchodzimy w decydującą fazę drugiego seta.

Polska - Bułgaria 17:20 punkt z zagrywki Bartosza Kurka i błyskawiczna prośba o przerwę dla trenera reprezentacji Bułgarii.

Polska - Bułgaria 15:20 Bułgarzy zdecydowanie poprawili swoją grę. Punkty zdobywają doskonałą, mocną zagrywką, atakiem po bloku i krótką.

Polska - Bułgaria 13:16 prowadzenie Bułgarii na drugiej przerwie technicznej.

Polska - Bułgaria 11:14 pierwsze niesportowe spięcie na boisku w Warnie.

Polska - Bułgaria 7:8 trudne początki Polaków w drugim secie.

Polska - Bułgaria 1:0

Pewnie wygrywamy pierwszego seta

Polska - Bułgaria 8:3 na pierwszej przerwie technicznej

Polska – Bułgaria – ostatni mecz Polaków w fazie grupowej MŚ 2018

Polska swój ostatni mecz w ramach Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn 2018 zagra z reprezentacją Bułgarii. Siatkarze zagrają z gospodarzem mistrzostw. Wszyscy spodziewają się, że hala sportowa w Pałacu Kultury i Sportu w Warnie zapełni się po brzegi. Mecz Polska - Bułgaria śledzić będą kibice na żywo i przed telewizorami.

Polska – Bułgaria transmisja na żywo

Mecze polskiej reprezentacji w ramach Mistrzostw Świata 2018 transmitować będzie Telewizja Polska i Polsat. Poszczególne spotkania oraz najważniejsze mecze o 3. miejsce i finał, bez względu na to, czy zagrają w nich Polacy, czy nie, transmitowane będą przez:

• TVP1
  • TVP Sport
  • Polsat
  • Super Polsat
  • Polsat Sport
  • Polsat Sport Extra

Polska – Bułgaria na żywo we wtorek o 19.30.

Transmisja meczu Polska – Bułgaria i #najlepsikibice

Polecamy włączenie transmisji ze spotkania kilkanaście minut przed rozpoczęciem spotkania. Oglądanie rozgrzewki być może nie jest fascynujące, ale hymny drużyn i oficjalne otwarcie spotkania bywa imponujące. #najlepsikibice – tak nazywa się kibiców polskiej siatkówki na turniejach rozgrywanych w kraju i za granicą, po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem, śpiewają 2 zwrotki Mazurka Dąbrowskiego a cappella. Ogromna hala wypełniona po brzegi biało czerwonymi barwami a do tego hymn śpiewany na tysiące głosów? Robi wrażenie. Przed meczem Polska – Bułgaria być może będzie można oglądać ten sam obrazek.

Mistrzostwa świata w siatkówce 2018: terminarz i transmisje >>>

Polska – Bułgaria na żywo w telewizji

Kibicuj siatkarskiej reprezentacji Polski już dziś. Transmisja meczu Polska – Bułgaria

• 19:20 Polsat Sport
  • 22:00 Polsat Sport Studio pomeczowe
  • 20:10 TVP1 (Po Wiadomościach i Pogodzie)
  • 19:30 Super Polsat
  • 19:32 TVP Sport
  • 21:25 TVP Sport Studio pomeczowe

Polska – Bułgaria: oglądaj online w Internecie

Spotkanie Polska – Bułgaria będzie można oglądać również online w Internecie. Przestrzegamy przed wszelkiego rodzaju nielegalnymi streamingami i transmisjami. Oficjalną, w pełni legalną transmisję udostępnia Ipla TV. Mecz Polska – Bułgaria rozpocznie się o godzinie 19:30.

Polska reprezentacja w siatkówce mężczyzn. Najlepsi z najlepszych na Mistrzostwach świata w siatkówce mężczyzn 2018

Polska reprezentacja w siatkówce mężczyzn. Najlepsi z najlep...