Polska – Francja wynik i relacja na żywo. 1:3 Przegrana Polaków i trudna sytuacja w grupie. Mecz 2 rundy Mistrzostw Świata w siatkówce 2018

a.w.
Polska – Francja: transmisja na żywo. Mecz drugiej rundy Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn 2018. ZOBACZ transmisję w TV i online Sylwia Dąbrowa / Polska Press
Polska – Francja na żywo 1:3. Relacja punkt po punkcie z meczu o wszystko Polska - Francja. Mecz siatkarskiej reprezentacji Polski w drugiej rundzie Mistrzostw Świata 2018! Polscy siatkarze zagrają w Warnie. Reprezentacja Polski pod wodzą Vitala Heynena będzie broniła tytułu mistrza świata w siatkówce mężczyzn. Gdzie oglądać mecz w TV i online? Bądź na bieżąco i kibicuj polskiej reprezentacji.

Polska – Francja wyniki na żywo

Jutrzejszy mecz z Serbią będzie ostatnią szansą na wejście do finałowej szóstki.

Przegrana z Francją mocno skoplikowała naszą sytuację w grupie.

Polska - Francja 1:3

Polska - Francja 18:25 Artur Szalpuk przestrzelił atak do skosu.

Polska - Francja 18:24 piłka meczowa dla Francji.

Polska - Francja 17:21 Kochanowski wbija efektownego gwoździa.

Polska - Francja 15:19 pięciopunktowe prowadzenie Francuzów.

Polska - Francja 14:17 Konarski kończy długą akcję.

Polska - Francja 12:16 wysoka przewaga Francuzów na drugiej przerwie technicznej.

Polska - Francja 10:14 seria punktowa Francuzów. Bronią wszystkie ataki Polaków i wyprowadzają skuteczne kontrataki.

Polska - Francja 10:10 krótka Kochanowskiego, walka na siatce 1 na 1

Wieści z innych grup Mistrzostw świata: Bułgaria - USA 0:3

Polska - Francja 8:6 skuteczny blok Polaków i pierwsza przerwa techniczna.

Polska - Francja 6:6 Kevin Le Roux na zagrywce.

Polska - Francja 5:3 punktowy atak Mateusza Bieńka

Polska - Francja 2:3 Polacy zmotywowani, lepsza gra naszej drużyny.

Polska - Francja 0:1 skuteczny atak Jakuba Kochanowskiego

Polska - Francja 1:2

Polska - Francja 25:23 wygrywamy seta, ale do końca spotkania jeszcze długa droga.

Polska - Francja 24:22 piłka setowa dla reprezentacji Polski!

Polska - Francja 23:21 rozegranie na pojedynczy blok i atak Dawida Konarskiego.

Polska - Francja 21:20 długa akcja niestety przegrana przez Polaków. Topnieje przewaga.

Polska - Francja 20:17 trzypunktowa przewaga w decydującej fazie seta.

Polska - Francja 18:16 przerwa dla trenera reprezentacji Polski Vitala Heynena.

Polska - Francja 17:14 dobry atak do skosu Bartosza Kurka.

Polska - Francja 16:13 prowadzimy na drugiej przerwie technicznej w 2 secie!

Polska - Francja 13:12 jednopunktowa przewaga reprezentacji Polski.

Potrzebny nam "set zaczepny" - mówi Wojciech Drzyzga - komentator spotkania.

Polska - Francja 11:11 wyrównujemy wynik.

Polska - Francja 8:10 szybka piłka, dobry zasięg i punkt Bartosza Kurka.

Polska - Francja 6:8 pierwsza przerwa techniczna.

Polska - Francja 6:6 wyrównujemy wynik w trzecim secie.

W tym meczu zagrywką nie jesteśmy w stanie zagrozić Francji. Punktów trzeba szukać w innych obszarach.

Polska - Francja 2:3 kolejna niecelna zagrywka. Oddajemy punkty Francji

35% ataku reprezentacji Polski. Nie punktujemy rywali.

Zmianny w naszej drużynie. Wchodzą: Bartosz Kwolek i Bartosz Kurek.

Polacy wciąż nie odzyskali pewności siebie po przegranej z Argentyną. Przegrywamy dwa sety w złym stylu.

Polska - Francja 0:2

Polska - Francja 18:25 Mateusz Bieniek blokowany, Francuzi wyrywają druga partię.

Polska - Francja 18:23 Polacy odrabiają punkty w koncówce.

Polska - Francja 14:20 Francuzi dominują w drugim secie.

Polska - Francja 12:16 druga przerwa techniczna.

68% przyjęcia reprezentacji Francji. Zagrywka Polaków, nawet najmocniejsza, nie robi na nich wrażenia

Ponad 30% przyjęcia polskich siatkarzy.

Polska - Francja 9:9 N`Gapeth jest chyba najlepiej punktującym zawodnikiem reprezentacji Francji. Skuteczny i w ataku i w zagrywce.

Polska - Francja 9:7 czapa, czyli monster blok, efektowny punkt zdobyty przez polskich siatkarzy.

Polska - Francja 8:7 punktowa przewaga Polski na pierwszej przerwie technicznej.

Polska - Francja 6:3 wygrywamy długą akcję, to daje przewagę mentalną.

Polska - Francja 3:1 dobry początek drugiego seta, oby przewaga punktowa trwała dłużej niż w pierwszym secie.

Polska - Francja 0:1

Polska - Francja 15:25 Francja wygrywa pierwszego seta z dużą przewagą punktową.

Polska - Francja 14:24 piłka setowa dla reprezentacji Francji.

Polska - Francja 12:19 Znowu N`Gapeth na zagrywce. Wchodzimy w decydującą fazę spotkania.

Polska - Francja 9:16 niebezpieczna przewaga Francuzów na drugiej przerwie technicznej.

Polska - Francja 8:13 Mateusz bieniek, krótka ze środka. Efektowe zagranie, ale tylko za 1 punkt.

Polska - Francja 6:11 schodzimy z niebezpiecznego ustawienia.

Polska - Francja 5:10 na zagrywce Francuzów N`Gapeth nabija punkt za punktem.

Polska - Francja 5:8 przewaga się odwróciła i schodzimy na pierwszą przerwę techniczną z 3 punktową stratą.

Przerwa dla trenera naszej reprezentacji Vitala Heynena

Polska - Francja 5:2 efektowna krótka Jakuba Kochanowskiego, Grzegorz Łomacz gra pierwsze tempo, którego zabrakło we wczorajszym spotkaniu.

Polska - Francja 3:0 dobry początek seta. Dwa punktowe bloki i błąd Francuzów.

• Damian Wojtaszek/Paweł Zatorski [L]

Polska - Francja na żywo. Obie drużyny już na boisku. Zaraz odegrane zostaną hymny panstwowe.

Mecz Polska - Francja rozpocznie się za godzinę. Spotykamy sie przed telewizorami, laptopami i smartfonami. To drugie spotkanie drugiej rundy Mistrzostw świata w siatkówce. Wyniki na żywo. Po przegranej w meczu Polska - Argentyna 2:3 jest to mecz o wszystko.

Aby awansować do finałowej szóstki musimy wygrać mecz z Francją lub Serbią. Obie drużyny są silne i grają solidną siatkówkę.

Polska – Francja na żywo już dziś – mecz drugiej rundy na MŚ 2018

Polska kolejny mecz drugiej rundy Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn 2018 rozegra z reprezentacją Francji. Polacy najpierw, 21.09.2018 zmierzą się z Argentyną, a następnie z Francją i Serbią. Siatkarze swoje mecze rozegrają na sportowych parkietach w Warnie. Mecz Polska - Francja na żywo oglądać będzie ponad 5 tysięcy osób, przed telewizorami, tabletami i smartfonami - miliony.

SPRAWDŹ TEŻ: Mistrzostwa świata w siatkówce 2018: tabela i terminarz. Kiedy grają Polacy?

Polska – Francja transmisja na żywo

Mecze polskiej reprezentacji w ramach Mistrzostw Świata 2018 transmitować będzie Telewizja Polska i Polsat. Poszczególne spotkania oraz najważniejsze mecze o 3. miejsce i finał, bez względu na to, czy zagrają w nich Polacy, czy nie, transmitowane będą przez:

• TVP1
  • TVP Sport
  • Polsat
  • Polsat Sport
  • Polsat Sport Extra
  • Super Polsat

Polska – Francja na żywo w sobotę, 22.09.2018 o godz. 19.40.

Polska – Francja na żywo w telewizji

Kibicuj siatkarskiej reprezentacji Polski już dziś. Transmisja meczu Polska – Francja

• 19:30 Polsat Sport
  • 21:30 Studio pomeczowe
  • 20:09 TVP 1 (Po Wiadomościach i Pogodzie)
  • 19:30 Super Polsat
  • 19:00 TVP Sport studio przedmeczowe
  • 19:30 TVP Sport

Polska – Francja: oglądaj online w Internecie

Spotkanie Polska – Francja będzie można oglądać również online w Internecie. Przestrzegamy przed wszelkiego rodzaju nielegalnymi streamingami i transmisjami. Oficjalną, w pełni legalną transmisję udostępnia Ipla TV. Mecz Polska – Francja rozpocznie się o godzinie 19:40

Polska – Francja : spotkanie na szczycie

W grupie H nie ma słabych zespołów. Zaczyna się poważna walka o każdy punkt. Pierwsze spotkanie Polska - Argentyna sportowa rozgrzewka po dwudniowej przerwie, rozgrzewka na wysokim poziomie. Kolejny mecz z Francją jest już stereotypowym spotkaniem na szczycie. Reprezentacja pod okiem Vitala Heynena wykorzystuje różne tricki, żeby wygrywać (jak anrazie bez pudła, 5/5). Drużyna gra w różnych ustawieniach i konfiguracjach. Jesteśmy nieprzewidywalni i to może być jedna z naszych przewag nad rywanami. Szczególnie trener Vital Heynen znany jest ze swoich zaskakujących decyzji. Jakim pierwszym składem zagramy na spotkaniu Polska - Francja ? Tego dowiemy się dopiero po wejściu siatkarzy na boisko. mecz Polska – Francja , podobnie jak pięć poprzednich meczów w fazie grupowej chcielibyśmy zakończyć z kompletem punktów na koncie.

Polska reprezentacja w siatkówce mężczyzn. Najlepsi z najlepszych na Mistrzostwach świata w siatkówce mężczyzn 2018

Polska reprezentacja w siatkówce mężczyzn. Najlepsi z najlep...