Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Wojciech Szczęsny 6...

Polska - Meksyk 0:0. Biało-czerwoni bezbarwnie zainaugurowali mundial. Zobacz jak oceniliśmy Polaków

Bramkarz i obrońcy

Wojciech Szczęsny 6
Jeden z najlepszych zawodników w naszej drużyny. Skoncentrowany, dobrze czytający grę. Dobrze wychodził do górnych piłek, popisał się świetną interwencją w 64 minucie, gdy z dystansu zdecydował się Hector Herrera i tor lotu zmienił Henry Martin!

Matty Cash 5
Spodziewaliśmy się po nim więcej. Lecz jak trzeba było to wygrywał pojedynki, ze skrzydłowymi rywali. Grał twardo i ofiarnie

Kamil Glik 6
W 100 meczu dla reprezentacji zagrał na swoim dobrym poziomie. Jak zwykle waleczny i dosyć pewny w swoich interwencjach. Dobrze się ustawiał i miał pod kontrolą rywali

Jakub Kiwior 6
Grał na początku bardzo nerwowo. Potem opanował nerwy. Miał zadanie wprowadzać piłki na połowę rywali, lecz robił to schematycznie, głównie posługując się długim podaniem. Niestety zwykle były one niecelne. Po przerwie ograniczył się już do defensywy. Grał prosto, ale skutecznie

Bartosz Bereszyński 5
W ciągu pierwszych 5 minut zaliczył dwa "babole", kilka razy wybił pod nogi rywali, ale to on miał najwięcej pracy, bo Meksykanie wiedzieli, że jego stroną będzie łatwiej atakować. Pochwalić można go za ofiarność, ale nic więcej.