Spotkania eliminacyjne Euro 2016 na sportowych antenach Polsatu. Mecz Polska – Niemcy także w Polsacie otwartym.
W sobotę polecamy także relację z żużlowej Grand Prix Polski na Motoarenie w Toruniu, a w niedzielę transmisję z pierwszego w historii wyścigu o Formuły 1, który odbędzie się na torze w Soczi.
Warto również zobaczyć mecze Ligi Mistrzów w piłce ręcznej mężczyzn, decydujące spotkania odbywających się we Włoszech mistrzostw świata siatkarek, ligowe mecze siatkarskie w Polsce, relacje z mistrzostw świata w wyścigach motocyklowych i turniejów tenisowych.
PIŁKA NOŻNA
Eliminacje Euro 2016, Polska – Niemcy, sobota, godz. 20.35, Polsat oraz Polsat Sport,
Irlandia – Gibraltar, sobota, godz. 17.50, Polsat Sport Extra,
Szkocja – Gruzja, sobota, godz. 17.50, Polsat Sport News,
Albania – Dania, sobota, godz. 20.35,
Polsat Sport News, skróty sobotnich meczów, sobota, godz. 23.30, Polsat Sport oraz Polsat Sport News;
Estonia – Anglia, niedziela, godz. 17.50, Polsat Sport,
Ukraina – Macedonia, niedziela, godz. 17.50, Polsat Sport Extra,
Rosja – Mołdawia, godz.17.50, Polsat Sport News,
Luksemburg – Hiszpania, niedziela, godz.20.35, Polsat Sport,
Białoruś – Słowacja, niedziela, godz. 20.35, Polsat Sport News;
skróty niedzielnych spotkań, niedziela, godz. 23.30, Polsat Sport oraz Polsat Sport News.
Mecz towarzyski, Francja – Portugalia, sobota, godz. 20.35, Polsat Sport Extra.
Pierwsza liga, Olimpia Grudziądz – GKS Katowice, sobota, godz. 14.40 Orange Sport,
Drutex Bytovia Bytów – Arka Gdynia, niedziela, godz. 12.25, Orange Sport.
Liga indyjska, Atletico de Kolkata – Mumbai City FC, niedziela, godz.15.30, Eurosport2
ŻUŻEL
Grand Prix Polski na Motoarenie w Toruniu, ostatnia runda MŚ 2014 seniorów, sobota, godz. 18.30, Canal+ Sport.
Mecz towarzyski Polska – Reszta Świata, niedziela, godz. 13.35, TVP Sport.
FORMUŁA1
Grand Prix Rosji w Soczi, ostatnia sesja treningowa, sobota, godz. 10,Polsat Sport, sesja kwalifikacyjna, sobota, godz. 13, Polsat Sport, wyścig, niedziela, godz. 13, Polsat Sport.
PIŁKA RĘCZNA
Liga Mistrzów mężczyzn, HC Vardar Skopje – Rhein-Neckar Löwen, niedziela, godz. 19.25, nSport, VIVE Tauron Kielce – HC Motor Zaporoże, niedziela, godz. 19.30, Canal+ Sport.
Liga niemiecka,: Füchse Berlin – THW Kiel, sobota, godz. 16.15, SportKlub.
KOSZYKÓWKA
Fenerbahce Ulker Stambuł – San Antonio Spurs, sobota, godz. 18, Canal+ Family,
Miami Heat – Cleveland Cavaliers, sobota, godz. 23, Canal+ Sport,
Sacramento Kings – Brooklyn Nets, niedziela, godz. 7, Canal+ Sport.
Tauron Basket Liga mężczyzn, Anwil Włocławek – Asseco Gdynia, niedziela, godz. 12.15, Polsat Sport News.
Liga hiszpańska mężczyzn:
Herbalife Gran Canaria – Río Natura Monbus, niedziela, godz. 13, SportKlub,
Gipuzkoa Basket – Real Madryt, niedziela, godz. 18, SportKlub.
SIATKÓWKA
Mistrzostwa świata kobiet, finał, niedziela, godz. 20, Polsat Sport Extra.
OrlenLiga kobiet, SK Bank Legionovia – Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS Muszyna, niedziela, godz. 14.45, Polsat Sport News.
PlusLiga mężczyzn, Indykpol AZS Olsztyn – Transfer Bydgoszcz, sobota, godz. 14.45, Polsat Sport.
KRISPOL Liga mężczyzn (I liga), Energa Pekpol Ostrołęka – Aluron Warta Zawiercie, sobota, godz. 17.45, TVP Sport.
SIATKÓWKA PLAŻOWA
Zawody World Tour w Xiamen, o trzecie miejsce mężczyzn, sobota, godz. 8.25, Polsat Sport Extra, finał mężczyzn, sobota, godz. 9.25, Polsat Sport Extra, o trzecie miejsce kobiet, niedziela, godz. 7.55, Polsat Sport Extra,finał kobiet, niedziela, godz. 8.55, Polsat Sport Extra.
WYŚCIGI MOTOCYKLOWE
Mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii, ostatnie sesje treningowe oraz sesje kwalifikacyjne, sobota, godz. 4.40, Polsat Sport News, rozgrzewki, sobota/niedziela, godz. 2.40, Polsat Sport News, wyścigi, niedziela, godz. 4, Polsat Sport News.
KOLARSTWO
Dookoła Pekinu, sobota, godz. 9, Eurosport, niedziela, godz. 9, Eurosport 2.
Wyścig Paryż – Tours, niedziela, godz. 15.30, Eurosport.
TENIS
Turniej WTA w Linzu, półfinały, sobota, godz. 13.30 oraz 15.30, Eurosport, finał, niedziela, godz. 13.30, Eurosport.
Turniej ATP w Szanghaju, półfinały, sobota, godz.10.30 i godz. 14, Polsat Sport Extra, finał, niedziela, godz. 10.30, Polsat Sport Extra.
JEŹDZIECTWO
FEI Nations Cup w Barcelonie, sobota, godz. 20.45, Eurosport.
WYŚCIGI SAMOCHODOWE
FIA World Touring Car Championship, kwalifikacje w Szanghaju, sobota, godz. 7.30, Eurosport, wyścigi, niedziela, godz. 8.45 i godz. 9.45, Eurosport.
Formuła GP3 w Soczi, 1. wyścig sobota, godz. 11.30, Eurosport 2, 2. wyścig niedziela, godz.11, Eurosport 2.
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW
Mistrzostwa Polski kobiet, do 58 kg, sobota, godz. 11.55, TVP Sport, powyżej 75 kg, sobota, godz. 13.30, TVP Sport.
ZAPASY
Mecz Polska – Reszta Świata, sobota, godz. 16, TVP Sport.
GOLF
PGA European Tour, Portugal Masters, sobota, godz. 14 i niedziela, godz.14.30, Canal+ Sport.
FUTBOL AMERYKAŃSKI
German Bowl, sobota, godz. 18, Eurosport 2.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?