POLSKA - SERBIA: wyniki na żywo 3:0. Relacja punkt po punkcie. Polska jedną nogą w półfinale Mistrzostw świata w siatkówce 2018

a.w.
Sylwia Dąbrowa / Polska Press
Polska - Serbia transmisja na żywo 3:0. Wyniki meczu Polska - Serbia punkt po punkcie. Pierwsze spotkanie naszej reprezentacji w tej fazie Mistrzostw świata w siatkówce 2018. Siatkarze po raz kolejny zmierzą się z Serbią. Mecz Polska - Serbia pokaże w jakiej kondycji są nasi siatkarze po kilkudniowej przerwie. Mecz rozpocznie się w czwartek, 27.09.2018 o godzinie 20:30. Gdzie oglądać mecz siatkówki w TV i online? Bądź na bieżąco i kibicuj naszym!

Polska - Serbia wyniki i relacja na żywo

Polska wygrywa z Serbią po raz drugi w tym stylu. 3:0 to pogrom!

Wystarczy, że wygramy jutro z Włochami jednego seta i przechodziy do półfinalów Mistrzostw świata w siatkówce 2018

Polska - Serbia 3:0

Polska - Serbia 25:21 Bieniek kończy efektownym atakiem ze środka!

Polska - Serbia 24:21 piłka meczowa!

Polska - Serbia 18:18 tracimy trzyunktową przewagę

Polska - Serbia 16:14 prowadzimy na drugiej przerwie technicznej

Polska - Serbia 15:13 MONSTER BLOCK! Bieniek Kubiak

Polska - Serbia 12:11 podwójna zmiana w polskiej drużynie. Łomacz i Schulz na boisku

Polska - Serbia 9:7 czerwona kartka dla Kovacevica i Kubiaka za niesportowe zachowanie pod siatką

Polska - Serbia 8:6 przerwa techniczna przy dwupunktowym prowadzeniu Polski.

Polska - Serbia 6:4 wygrywamy szaloną akcję. Kubiak mocno po bloku

Polska - Serbia 2:2 wyrównany początek seta

Statystyki po 2 secie:

• 79% skuteczności Bartosza Kurka!
  • 66% w ataki polskiej reprezentacji
  • 11 błędów własnych Serbii

Polacy grają bardzo dobre koncówki i to nam ustawia wynik.

Polska - Serbia 2:0

Polska - Serbia 28:26 Kubiak kończy seta mocnym atakiem do skosu!

Polska - Serbia 26:26 kolejny set na przewagi

Polska - Serbia 22:23 Kovacevic wciska za blok dwie kolejne piłki. Serbowie na prowadzeniu

Polska - Serbia 20:20 zepsuta zagrywka Szalpuka. Na tym etapie seta waży każdy punkt

Polska - Serbia 18:17 spokojna gra w końcówce zapewni Polakom dobry wynik. Narazie gramy punkt za punkt

Polska - Serbia 15:14 atak Kubiaka do skosu, Serbowie bez szans na przyjęcie

Polska - Serbia 12:13 punktowa zagrywka Mateusza Bieńka

Polska - Serbia 11:13 na kłopoty Bartosz Kurek!

Polska - Serbia 9:12 przesunięta krótka Serbów

Polska - Serbia 8:9 popsute zagrywki zarówno po stronie Polaków jak i Serbów

Polska - Serbia 5:8 pierwsza przerwa techniczna w secie drugim

Polska - Serbia 4:6 mocny atak z prawej Bartosza Kurka, Mateusz Bieniek na zagrywce

Polska - Serbia 3:6 Atanasijevic (Serbia) punktuje efektownie po bloku

Polska - Serbia 2:2 Artur Szalpuk punktuje również w drugim secie

Przegrywaliśmy różnicą dwóch, niekiedy 4 punktów, ale w kluczowych momentach punktujemy Wyrgywamy seta na przewagi i dobrze wchodzimy w mecz.

Trochę statystyk z pierwszego seta:

• 75% w ataku Bartosza Kurka
  • 63% przyjęcia reprezentcji Polski
  • 50% ataku reprezentacji Serbii

Polska - Serbia 1:0

Polska - Serbia 27:26 trzecia piłka setowa wykorzystana. Artur Szalpuk kończy pierwszego seta meczu

Polska - Serbia 24:24 set na przewagi. Walczymy w końcówce

Polska - Serbia 23:23 MONSTER BLOCK w wydaniu polskim

Polska - Serbia 22:23 Piotr Nowakowski i przesunięta krótka

Polska - Serbia 20:21 Mateusz Bieniek zdobywa punkt zagrywką! Wyrównujemy wynik

Polska - Serbia 18:21 Michał Kubiak zablokowany. Rozstrzyga się pierwszy set spotkania.

Polska - Serbia 17:20 skuteczny atak Damiana Schulza

Zmiana w polskim zespole. Wchodzą: Grzegorz Łomacz i Danmian Schulz.
Polska - Serbia 14:18 Kovacevic (Serbia) po ataku trafia w linię

Polska - Serbia 12:16 czteropunktowa przewaga na drugiej przerwie technicznej

Polska - Serbia 11:13 video weryfikacja na korzyść Serbów

Polska - Serbia 10:12 zagrywka Bartosza Kurka w aut

Polska - Serbia 9:10 atak Artura Szalpuka po bloku

Polska - Serbia 7:8 pierwsza przerwa techniczna i jednopunktowe prowadzenie Serbów.

Polska - Serbia 5:7 nieudana zagrywka Polaków, zbyt łatwo tracimy punkty.

Polska - Serbia 4:4 punktowy atak Jakuba Kochanowskiego.

Polska - Serbia 2:2 krótka Serbów i wyrównanie wyniku.

Polska - Serbia 1:0 pierwszy punkt zdobyty blokiem

Polska - Serbia: na trybunach tłumy kibiców, również z Polski. Czekamy na gorący doping.

• prezentacja wyjściowych szóstek

Mecz Polska - Serbia rozpocznie się za kilkanaście minut.

Polska - Serbia to drugie spotkanie tych drużyn w tych Mistrzostwach świata. W pierwszym spotkaniu Polska pewnie pokonała rywalów w 3 setach.

Siatkarze rozgrzewają się już na boisku.

Zakończyło się pierwsze dzisiejsze spotkanie na siatkarskich parkietach w Turynie. USA - Rosja 3:0. Amerykanie zagrają w pólfinale Mistrzostw świata w siatkówce 2018.

Polska - Serbia – pierwszy mecz Polaków w drodze po medale Mistrzostw świata w siatkówce 2018

Polska - Serbia zmierzą się w po raz kolejny w czasie tych Mistrzostw świata w siatkówce 2018. To wynik losowania, które odbyło się 24.09.2018. Aktualnie w grze pozostało 6 najlepszych na świecie zespołów, w tym zaszczytnym gronie jest również Polska. W grupie J oprócz Polski jest jeszcze Serbia i Włochy (gospodarz MS 2018).

Mistrzostwa świata w siatkówce 2018: TERMINARZ ostatniej fazy turnieju. Z kim zagrają Polacy?

Polska - Serbia transmisja na żywo

Mecze Mistrzostw Świata 2018 transmitowane będą przez: Telewizję Polską i Polsat. Poszczególne spotkania oraz najważniejsze mecze o 3. miejsce i finał, bez względu na to, czy zagrają w nich Polacy, czy nie, transmitowane będą przez:

• TVP1
  • TVP Sport
  • Polsat
  • Polsat Sport
  • Polsat Sport Extra

Polska - Serbia na żywo w czwartek, 27.09.2018, o godz. 20:30.

Polska - Serbia na żywo w TV

Najbardziej zapaleni siatkarscy kibice na pewno nie ominą tego spotkania. Dwie silne reprezentacje świata na jednym parkiecie. Wydarzenie tego typu i tej rangi jest tylko co 4 lata. Transmisja meczu Polska - Serbia na antenie:

• 20:20 TVP Sport
  • 20:20 Super Polsat
  • 20:20 Polsat Sport
  • 22:30 Studio pomeczowe

Polska - Serbia: oglądaj live stream online w Internecie

Spotkanie Polska - Serbia będzie można oglądać również online w Internecie. Przestrzegamy przed wszelkiego rodzaju nielegalnymi streamingami i transmisjami. Oficjalną, w pełni legalną transmisję udostępnia Ipla TV. Mecz Polska - Serbia rozpocznie się 27.09.2018, o godz. 20:30.

Polska - Serbia 3:0. Skrót meczu z fazy grupowej MŚ 2018

Polska - Serbia: powtórka z rozrywki

Polska zmierzyła się z Serbią w fazie grupowej Mistrzostw świata w siatkówce. To był ostatni mecz Polaków, walka o wszystko. Nasi siatkarze zaprezentowali się bardzo solidnie, grali dobrą technicznie i efektowną siatkówkę. Całe spotkanie zakończyli wynikiem 3:0. W czwartkowym meczu Polska- Serbia motywacja obu zespołów będzie wielka, ale liczymy na powtórkę z rozrywki.

Polska reprezentacja w siatkówce mężczyzn. Najlepsi z najlepszych na Mistrzostwach świata w siatkówce mężczyzn 2018

Polska reprezentacja w siatkówce mężczyzn. Najlepsi z najlep...