Poniedziałki w pracy marzeń

Materiał informacyjny Mastermedia
Udostępnij:
Przecierasz oczy, wyłączasz budzik, który dzwoni już kolejny raz i myślisz „O nie! Znowu poniedziałek…!”. To problem większości z nas, gdy pora wstawać do pracy, której się nie lubi. Ale nie jeśli pracujesz w firmie, która stawia na rozwój i dostrzega potrzeby pracownika. W takim miejscu poniedziałki dadzą się lubić, a do pracy przychodzisz z przyjemnością. Nie wierzysz, że taka idealna praca istnieje? A jednak to prawda, i to zarówno gdy chcesz podjąć pracę w biurze, jak i tą wymagającą nieco więcej wysiłku fizycznego. Poznaj sekret, gdzie znaleźć takie idealne miejsce pracy.

Mastermedia – lider na rynku dystrybucji

Mastermedia to jedna z najprężniej rozwijających się firm na rynku eksportowym. Jej zadaniem jest dostarczanie polskich produktów spożywczych do różnych krajów. To ważne i perspektywistyczne zajęcie, ponieważ Polacy mieszkają, studiują i pracują na całym świecie, a wielu z nich chce korzystać ze znanych polskich produktów.

Mastermedia eksportuje najlepsze polskie produkty spożywcze do siedmiu państw Europy: Wielkiej Brytanii, Niemiec Niderlandów, Irlandii, Belgii, Szwecji i Szwajcarii oraz do Australii i Nowej Zelandii. Firma nieustannie poszerza horyzonty i zdobywa nowe rynki. Potencjał sprzedaży polskich produktów na świecie jest ogromny!

Praca biurowa w Mastermedia – Lublin

Mastermedia ma obecnie w Polsce dwie lokalizacje, do których poszukuje nowych pracowników. W Lublinie potrzebni są specjaliści z różnych obszarów. Nie jest to jednak zwykła praca biurowa, która już po kilku dniach może się znudzić!

Mastermedia to firma polska, ale o międzynarodowym zasięgu. Tu znajdziesz nowe wyzwania i zdobędziesz nowe umiejętności, a także poznasz ciekawych ludzi.

Mastermedia stawia na przyjazną atmosferę w miejscu pracy i utrzymanie i rozwijanie pozytywnego, rodzinnego klimatu. Dla pracowników przewidziane są szkolenia i imprezy integracyjne. Nie bez znaczenia jest też bogaty pakiet benefitów pracowniczych, w tym pełne ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna i karta sportowa.

Magazyn Mastermedia w Wysogotowie pod Poznaniem

W Wysogotowie firma Mastermedia poszukuje osób do pracy w magazynie. Dla nich także przewidziane są benefity pracownicze, w tym ubezpieczenie grupowe, oraz prywatna opieka medyczna. System pracy jest trzyzmianowy, a każdy pracownik ma możliwość, by dopasować grafik do swoich potrzeb. Firma wychodzi naprzeciw ludzkim potrzebom i wprowadziła zasadę jednego dnia wolnego w tygodniu w zamian za pracę w weekend (sobotę). Dzięki temu możemy mieć wolny na przykład poniedziałek albo środę i przeznaczyć go na np. na załatwienie spraw w urzędzie albo po prostu na odpoczynek.

Poniedziałki da się lubić, czyli praca w Mastermedia

Mastermedia to firma godna zaufania i ceniona przez już zatrudnione w niej osoby. Tutaj wynagrodzenie zawsze płacone jest na czas, zarobki są konkurencyjne, a każdy pracownik ma możliwość rozwoju i awansu. Przyjazna atmosfera sprawia, że nawet w poniedziałki idzie się do pracy z przyjemnością.

Mastermedia dba o rodzinny klimat w miejscu pracy, więc jeśli tego dnia akurat przypadają Twoje urodziny, możesz liczyć na życzenia i kartę upominkową. Na porządku dziennym są wewnętrzne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Firma Mastermedia wprowadziła zasadę dwóch dni wolnych za szczepienie, więc każdy pracownik poczuje się tu naprawdę zadbany. Osoby ambitne i dynamiczne mają przed sobą ścieżkę kariery wewnątrz firmy, na wszystkich czekają też ciekawe i innowacyjne zadania.

Jak zgłosić się do pracy w Mastermedia?

Mastermedia oferuje pracę dla osób, którym zależy na stabilnym zatrudnieniu i dobrej atmosferze w miejscu pracy. Zgłaszać można się przez stronę firmy w odpowiedzi na ogłoszenia o naborze pracowników na stronach Pracuj.pl, OLX, w mediach społecznościowych i na stronach lokalnych.

Firma stosuje też polecenia pracownicze, więc jeśli znasz kogoś, kto już jest zatrudniony w Mastermedia, ta osoba może Cię zarekomendować. To dobra oferta i praca, którą da się lubić, nawet w poniedziałki.

Dołącz do nas!
Chcesz pracować w naszej firmie?
Po prostu prześlij swoje CV na adres:
[email protected]

Wideo

Dodaj ogłoszenie