W nowej galerii handlowej Posnanii pracę znajdzie około 3 tysięcy osób. Już dziś wszystkie oferty pracy dostępne są w jednym miejscu – internetowej platformie „Posnania Jobs Platform”. Do otwarcia nowej galerii handlowej w centrum Poznania pozostało już niewiele czasu. Prace są na ukończeniu. Jesienią tego roku swoją ofertę ma zaprezentować 300 marek, w tym 220 butików, 40 sklepów wielko i średnio powierzchniowych, oraz dodatkowo 40 restauracji i kawiarni. Docelowo pracę w galerii ma znaleźć około 3 tysięcy osób.

- Bez wątpienia jesteśmy jednym z większym pracodawców w Poznaniu. Posnania to dobre miejsce ze względu na elastyczny czas pracy, dobrze skomunikowany dojazd a także wygodne, dobrze oświetlone wnętrza – mówi Marek Kaszewski, dyrektor zarządzający Posnanii.

Dlatego też firma Apsys, deweloper Posnanii udostępnił „Poznania Jobs Platform”. To użyteczne narzędzie, które ułatwi znalezienie atrakcyjnej oferty zatrudnienia.

- Obsługa strony jest łatwa i intuicyjna. To łatwe w nawigacji narzędzie do wyszukiwania ofert z prawie 300 sklepów. Każdy ma możliwość stworzenia swojego cv, albo załączenia już przygotowanego – dodaje Marek Kaszewski.

Dodatkowo platforma jest w pełni kompatybilna z mediami społecznościowymi. Dlatego z łatwością można przesyłać konkretne oferty pracy do swoich znajomych chociażby za pośrednictwem Facebooka.

Na stronie już pojawiły się pierwsze oferty pracy. Wyszukiwanie można rozpocząć od wybrania zawodu, lub marki sklepów. Pracę w CH Posnania znajdzie piekarz, kierownik sklepu a nawet ratownik wodny.

- Poszukujemy osób zarówno młodych jak i doświadczonych, ale przede wszystkim otwartych na nowe zadania, komunikatywnych i pełnych pasji do handlu i pracy z ludźmi. Potrzebujemy 180 osób do prawie 120 zawodów. Gwarantujemy okres stażu i nauki w nowym zawodzie w obecnych sklepach poznańskich – mówi Andrzej Binert, dyrektor Leroy Merlin w Posnanii.