Poznaj wszystkich policjantów z plebiscytu Super Glina 2014

Marta Danielewicz, Norbert Kowalski
Przedstawiamy sylwetki i dokonania wszystkich policjantów z Wielkopolski, którzy biorą udział w plebiscycie Super Glina 2014. Łącznie do naszej zabawy zostało zgłoszonych 80 funkcjonariuszy z całego województwa. Tych, którzy wyróżniają się nie tylko zaangażowaniem i oddaniem w pracy, ale także pomocą innym ludziom. Mimo że na co dzień ubierają mundur i strzegą porządku na ulicach, po pracy są zwykłymi ludźmi, którzy mają zainteresowania lub działają na rzecz lokalnej społeczności.

- To szansa, by pokazać policjantów z różnymi osiągnięciami, nie tylko zawodowymi. Dzięki temu możemy przedstawić funkcjonariuszy jako normalnych ludzi, takich jak wszyscy, którzy również mają swoje pasje, rodziny i życie poza pracą - nie ma wątpliwości Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Od początku plebiscytu zarówno na łamach "Głosu Wielkopolskiego", jak i naszych lokalnych tygodników, prezentujemy dokładne opisy poszczególnych kandydatów. Przedstawiamy ich historie, początki pracy w policji, lecz również działania poza pracą. Przede wszystkim ukazujemy, że tak jak my wszyscy mają swoje rodziny i pasje poza pracą.

Głosowanie będzie możliwe do 30 maja do północy. Wtedy też poznamy zwycięzcę pierwszej edycji plebiscytu Super Glina 2014. Akcja organizowana jest we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji, która ufunduje nagrody dla najlepszych funkcjonariuszy. Te zostaną wręczone w trakcie uroczystej gali organizowanej przez komendanta wojewódzkiego policji, która odbędzie się 11 czerwca.

Dla najlepszej trójki będą przygotowane pamiątkowe statuetki i dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Komendę Wojewódzką Policji. Obecnie w głosowaniu prowadzi Piotr Szczepaniak z komendy w Krotoszynie. Drugie miejsce zajmuje Adam Rakowski, który na co dzień pracuje w Gnieźnie. Na najniższym stopniu podium plasuje się Maciej Szczepański z poznańskiego Oddziału Prewencji Policji.

- Dzięki plebiscytowi będziemy mogli docenić najlepszych, zdaniem czytelników, policjantów i podziękować im za ich pracę - kończy Andrzej Borowiak.

Jak głosować
Głosowanie w plebiscycie odbywa się tylko za pomocą SMS Premium, poprzez zakup e-wydania "Głosu Wielkopolskiego" SMS-y wysyłać można do 30 maja.

Aby zagłosować, wystarczy wysłać SMS pod numer 72355 o treści: NAJ.X, gdzie X oznacza nr kandydata. W odpowiedzi na SMS uczestnik otrzymuje kod dostępu do e-wydania "Głosu Wielkopolskiego".

Koszt wysłania SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT.

Jeden wysłany SMS to jeden oddany głos na danego kandydata. Można ich wysyłać niezliczoną ilość każdego dnia.

Głosowanie odbywa się jednocześnie w rankingu wojewódzkim i lokalnym. Oznacza to, iż jeden oddany głos zaliczany jest wybranej kandydaturze w obu przypadkach.

Wyniki plebiscytu można śledzić codziennie na naszej stronie internetowej: gloswielkopolski.pl w zakładce nasze akcje: SuperGlina 2014 oraz na lokalnych stronach naszemiasto.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gloswielkopolski.pl Głos Wielkopolski
Dodaj ogłoszenie