Poznań biega: Gdzie sprawdzić swoją formę?

  Poznań biega: Gdzie sprawdzić swoją formę?

  AJ

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Poznań biega: Gdzie sprawdzić swoją formę?

  ©Maciej Urbanowski

  Poznaniacy, którzy chcą sprawdzić swoją formę przed nadchodzącą wiosną, mogą wziąć udział w miejskich imprezach biegowych.
  Poznań biega: Gdzie sprawdzić swoją formę?

  ©Maciej Urbanowski

  Pięć kilometrów - taki dystans będą mieli do pokonania pozna- niacy, którzy wezmą udział w imprezie „City Trail” z Nationa- le-Nederlanden. Bieg odbędzie się w sobotę nad Rusałką.

  Zabawa rozpocznie się o godz. 11. Zapisać można się w biurze zawodów - w pobliżu plaży miejskiej nad jeziorem Rusałka. W dniu biegu opłata startowa wynosi 20 zł. W ramach akcji zaplanowano też biegi dla dzieci i młodzieży - „City Trial” Junior - na dystansach od 300 m do 2 km. Opłata to symboliczne 2 zł.

  „Każdy dzień jest wart biegania, każdy kilometr może przynieść nowe znajomości, a może miłość na lata” - to hasło tegorocznego Biegu Walentynko- wego. Impreza odbędzie się 13 lutego nad jeziorem Rusałka. Trasa główna liczy 10,5 km. W programie są też jednak: rajd nordic walking (5 km), biegi dziecięce (200 m, 600 m i 800 m) oraz bieg młodzieżowy (1500 m). Zabawa rozpocznie się o godz. 10.15. Bieg główny zaplanowano na godz. 12. W imprezie mogą wziąć udział zarówno pary, jak i single. Zapisać można się na stronie internetowej: www.biegwalentynkowypoznan.pl.

  W lutym i marcu poznaniacy będą mogli sprawdzić swoje przygotowanie do sezonu podczas „Enea Tri Tour Family Win- ter Run”. Biegi będą odbywać się nad jeziorem Maltańskim - pierwszy 14 lutego. Zapisy na stronie: zapisy.sts-timing. pl/5/.

  Cały czas można też zapisywać sie na 9.PKP Poznań Półma- raton (strona: halfmarathon. poznan.pl). Koszt: 90 zł. Impreza odbędzie się 17 kwietnia. W tym roku na ulice miasta może wybiec rekordowa liczba biegaczy. Do tej pory zapisało się już ok. 10 tys. osób.  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Trening w Poznaniu

  Nina (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Od niedawna mieszkam w Poznaniu i szukam ciekawych miejsc do biegania. Ostatnio pomógł mi ten wpis: http://trenerpersonalny-poznan.pl/2017/07/06/trening-outdoor-i-bieganie-w-poznaniu/

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo