Poznań City Center: Pszczoła w roli głównej

  Poznań City Center: Pszczoła w roli głównej

  BOK

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Maluchy będą mogły przebrać się za pszczoły czy zrobić świeczki z pszczelego wosku. Dorosłych z pewnością zainteresują miody, świece, kosmetyki czy pełek oferowany na kiermaszu. A wszyscy z pewnością skorzystają, by dowiedzieć się więcej o niezywkłym świecie pszczół. Gdzie? W Poznań City Center.
  Poznań City Center: Pszczoła w roli głównej
  Ile milionów kwiatów muszą odwiedzić, by zebrać kilogram słodkiego pyłu? Jak wyglądały ule kiedyś, a jak dzisiaj? Jakie są rodzaje miodów? Odpowiedzi na te pytania można uzyskać na wystawie „Pszczoła w roli głównej...”, którą od piątku można zwiedzać w Poznań City Center. Ekspozycja będzie czynna do 14 maja.

  - Nasza wystawa “Pszczoła w roli głównej...” to nie tylko możliwość poznania tych wyjątkowych owadów i ich zwyczajów, ale również okazaj do doskonałej zabawy – twierdzi Norbert Fijałkowski, dyrektor Poznań City Center.

  W najbliższy weekend – 7 i 8 maja oraz 14 maja – organizatorzy przygotowali moc atrakcji dla najmłodszych. Maluchy będą mogły własnoręcznie wykonać świeczkę z pszczelego wosku, spróbować miodu bezpośrednio z miodarki, zaczerpnąć powietrza z wnętrza ula, pomalować mega pszczołę czy przebrać się za nią.

  Na tym nie koniec atrakcji. Na 14 maja zaplanowano w centrum kiermasz pszczelarski, na których loklani producenci będą oferować swoje wyroby – między innymi wszelakiego rodzaju miody, kosmetyki czy świece.


  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo