Poznań: Colin Webster i Mark Holub w ramach Spontaneous Live...

  Poznań: Colin Webster i Mark Holub w ramach Spontaneous Live Series

  Zdjęcie autora materiału

  Sebastian Gabryel

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Colin Webster to brytyjski saksofonista, który jesienią ubiegłego roku otworzył Festiwal Muzyki Spontanicznej „Drumming Now!”.
  1/5
  przejdź do galerii

  Colin Webster to brytyjski saksofonista, który jesienią ubiegłego roku otworzył Festiwal Muzyki Spontanicznej „Drumming Now!”. ©Dawid Laskowski

  Dragon Social Club i Trybuna Muzyki Spontanicznej zapraszają na występ wyjątkowego duetu, którego twórczość zaintrygowała już wielu miłośników awangardowego jazzu i muzyki eksperymentalnej.
  Ich poznańskim zwolennikom szczególnie znany jest Colin Webster – brytyjski saksofonista, który jesienią ubiegłego roku otworzył Festiwal Muzyki Spontanicznej „Drumming Now!”. Z perkusistą Markiem Holubem współpracuje od wielu lat, co przynosi świetne efekty, zarówno w postaci żywiołowych, improwizowanych występów na żywo, jak i wciągających albumów studyjnych.  Tym razem duet zaprezentuje swój najnowszy krążek zatytułowany „Nadir”, który w tym tygodniu ukazał się nakładem Raw Tonk Records.
  Warto zauważyć, że ten londyński label ma w swoim katalogu również wiele innych interesujących pozycji – choćby wspólne płyty Zacha Rowdena, Jarretta Gilgore’a i Iana McColma („First Lapse”) czy Adriana Northovera i Daniela Thompsona („Mill Hill”).

  Koncert Colina Webstera i Marka Holuba w ramach drugiej odsłony cyklu „Spontaneous Live Series”
  • 27 lutego o godz. 20
  • Dragon Social Club (ul. Zamkowa 3)
  • Cena biletu: 30 zł

  POLECAMY:
  Co nowego w kinach, klubach i teatrach? Zobacz najnowszy przegląd kulturalny:


  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo