Poznań Maraton: Wyniki z poszczególnych punktów [ZDJĘCIA]

KAEF
Kenijczyk Terer Dickson zwycięzcą 17. PKO Poznań Maratonu
Kenijczyk Terer Dickson zwycięzcą 17. PKO Poznań Maratonu Paweł F. Matysiak
Wystartował 17. PKO Poznań Maraton! Wyniki z poszczególnych punktów kontrolnych znajdziecie na naszej stronie. Śledźcie przebieg poznańskiego maratonu razem z nami!

Znajdźcie się na zdjęciach:

Poznań Maraton: Zdjęcia zawodników z trasy

Poznań Maraton: Zdjęcia zawodników z trasy [GALERIA]

***
Godz. 12.14 Kolejni zawodnicy pokonują linię mety. Zobaczcie zdjęcia z MTP: Poznań Maraton. Zdjęcia z mety.

Godz. 11.42 Oto najlepsza 10. Poznań Maratonu:

1. TERER DICKSON
  2. CHRISTOPHER ZABLOCKI
  3. MINDAUGAS VIRŠILAS
  10. ŁUKASZ WRÓBEL

Godz. 11.38 - Najlepszą zawodniczką 17. PKO Poznań Maratonu została Agnieszka Gortel-Maciuk. Wygrała poznański maraton już po raz drugi! Tym razem na pokonanie trasy potrzebowała 2 godzin 35 minut 39 sekund.

Godz. 11.34: - Pierwszym Polakiem na mecie jest Marcin Fehlau (2:30:40).

Godz. 11.28 - Jest i trzeci. Litwin Mindaugas Virsilas dobiega do mety jako trzeci.

Godz. 11.23 - Drugi do mety dotarł Amerykanin Christopher Zablocki (jego czas to 2:21:16).

Godz. 11.19 - Kenijczyk Terer Dickson na mecie! Pokonanie trasy 17. PKO Poznań Maratonu zajęło mu 2 godziny i 17 minut.

Godz. 11.17 - Na 40. kilometrze różnica wzrosła do ponad 3 minut. Kenijczyk jest już na ostatniej prostej. Biegnie już ulicą Grunwaldzką.

Godz. 11.00 - Dwóch zawodników pokonało już 35. kilometr. Prowadzi Kenijczyk. Jego przewaga nam Amerykaninem wynosi prawie 2 minuty.

Godz. 10.43: - Mamy dla Was zdjęcia z trasy. Zobaczcie:

Godz. 10.39 - Mamy dla Was wideo ze startu 17. PKO Poznań Maratonu:

Godz. 10.25 - Już niemal 50 osób ma za sobą połowę trasy!

Godz. 10.09 - Wygląda na to, że walka o zwycięstwo rozegra się pomiędzy dwoma zawodnikami. Pierwszy dystans 20 kilometrów pokonał Kenijczyk Terer Dickson. Amerykanin Christopher Zablocki jest tuż za nim.

Godz. 9.49 - Pierwsza trójka, która pokonała dystans 15 kilometrów: Kenijczyk Terer Dickson, Amerykanin Christopher Zablocki oraz Mindaugas Virsilas z Litwy.

Godz. 9.34 - Mamy dla Was zdjęcia ze startu biegu! Kliknij tutaj: 17. PKO Poznań Maraton na zdjęciach.

Godz. 9.31 - 31 minut i 42 sekundy - tyle potrzebował Kenijczyk Terer Dickson by pokonać pierwszych 10 kilometrów. To on prowadzi w 17. PKO Poznań Maratonie.

Godz. 9.26 - Kenijczyk Terer Dickson otwiera stawkę. Czy uda mu się utrzymać tę pozycję aż do mety?

Godz. 9.21 - Pierwszą panią, która pokonała dystans pięciu kilometrów, jest Polka Agnieszka Gortel-Maciuk.

Godz. 9.18 - Pierwsi zawodnicy pokonali już dystans 5 kilometrów. W punkcie kontrolnym jako pierwszy zameldował się Kenijczyk Terer Dickson. Za nim pojawili się Amerykanin Christopher Zablocki oraz Mindaugas Virsilas z Litwy.

Godz. 9.13 - Ponad 6,4 tys. osób wystartowało w Poznań Maratonie. Zawodnicy biegną teraz ulicą Grunwaldzką.

Godz. 9.02 - Poznań Maraton wystartował w deszczu!

Godz. 8.40 - Od startu 17. PKO Poznań Maratonu dzielą nas już tylko minuty. Na ulicy Grunwaldzkiej, przy starcie biegu, trwa rozgrzewka.