Poznań: Policja szuka zaginionego 61-latka

  Poznań: Policja szuka zaginionego 61-latka

  MI

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto poszukują zaginionego 61-letniego Stefana Pietruszkę. 13 maja około południa mężczyzna wyszedł z miejsca zamieszkania na Os. Oświecenia. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zaginiony cierpi na zanik pamięci, ma problem z wysławianiem się.
  Zaginiony Stefan Pietruszka

  Zaginiony Stefan Pietruszka ©Policja

  Zaginiony 13 maja br. około godziny 11.30 wyszedł z mieszkania na spacer. Nie powrócił z niego, nie nawiązał także kontaktu z rodziną. Ostatni raz widziany był w pobliżu miejsca swojego zamieszkania, w rejonie bloku na Os. Oświecenia 53-56 w Poznaniu.

  W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był: w białą czapkę z daszkiem, szarą bluzę z kapturem z długim rękawem, zapinaną na zamek (na obu rękawach bluzy po zewnętrznej stronie dwa pasy – czarny i zielony, kaptur wewnątrz czarny), szare spodnie dresowe materiałowe, czarne buty tenisówki. Na szyi mężczyzna miał przewieszoną plakietkę z adresem zamieszkania i telefonem do żony. Zaginiony cierni na pourazowy zanik pamięci. Ma problem z wysławianiem się.

  Wszystkie osoby, które widziały mężczyznę po jego zaginięciu bądź mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt telefoniczny z Komisariatem Policji Poznań – Nowe Miasto pod numerami telefonu (61) 841-23-11 i (61) 841-23-12 lub 997 – czynne całą dobę.

  Aktualizacja


  Mężczyznę odnaleziono w sobotę w Luboniu.  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo