Poznań: Śmiertelne zaczadzenie w kamienicy przy Prusa

RED
16-latki nie udało się uratować, dwie pozostałe kobiety odwieziono do szpitala
16-latki nie udało się uratować, dwie pozostałe kobiety odwieziono do szpitala Archiwum
Tragiczny wypadek w Poznaniu. Jedna osoba zmarła w wyniku zatrucia czadem. Dwie trafiły do szpitala. Do zdarzenia doszło w sobotę w kamienicy przy ulicy Prusa w Poznaniu.

CZYTAJ TEŻ:
W DOBRZYCY ZACZADZIŁO SIĘ DWOJE LUDZI
NIEŚWIASTÓW: TRZY OSOBY ZMARŁY Z ZACZADZENIA
CZAD MÓGŁ ZABIĆ DWIE RODZINY Z POZNANIA

Straż pożarna została wezwana do ulatniającego się czadu. Dwie kobiety zostały odwiezione do szpitala. Trzecia, mimo natychmiastowej reanimacji na miejscu zdarzenia, zmarła. Ofiara to 16-letnia dziewczyna.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że źródłem czadu mógł być niesprawny junkers.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

n
nurek kominowy
To nie niesprawny junkers, a niesprawna (lub - o zgrozo - zatkana wentylacja) są powodem takich tragedii. Junkers sam z siebie nie wydziela czadu.
Wróć na gloswielkopolski.pl Głos Wielkopolski
Dodaj ogłoszenie