Grono ekspertów, przedsiębiorców i prelegentów spotka się ponownie w Poznaniu, by porozmawiać o biznesie rodzinnym już 18 i 19 kwietnia.

Dobrze zarządzana firma rodzinna to taka, która rozwija się i działa w trzech obszarach: biznesu, rodziny i własności. Przekonywać o tym będą eksperci, a także właściciele firm rodzinnych, którzy po raz trzeci spotkają się na Międzynarodowym Kongresie Firm Rodzinnych w Poznaniu. Te spotkania dostarczają wiedzę o tym, w jaki sposób rozwijać firmę rodzinną, tak by następnie przetrwała przez pokolenia i by mogła w przyszłości dołączyć do największych i najstarszych firm rodzinnych na świecie.

- Co roku spotykamy się w gronie najlepszych ekspertów, prelegentów i uczestników z wiodących polskich przedsiębiorstw. W trakcie wystąpień, paneli dyskusyjnych, jak i rozmów kuluarowych przekazywana jest unikalna wiedza i doświadczenia - mówi dr Adrianna Lewandowska z Instytutu Biznesu Rodzinnego.

I jak podkreśla: - To właśnie firmy rodzinne poprzez wymianę własnych myśli i doświadczeń podczas kongresu wyznaczają trendy na kolejny rok, a Poznań przez te dwa dni w ciągu roku zmienia się w stolicę polskiej przedsiębiorczości rodzinnej.

Od 18 do 19 kwietnia w Hotelu IBB Andersia będzie można posłuchać wykładów 50 prelegentów i panelistów z Polski i zagranicy, a także wziąć udział w sześciu panelach tematycznych. Wśród zaproszonych gości będzie można posłuchać wykładu Solange Olszewskiej - właścicielki Solaris Bus & Coach, a także Sofie Winkhaus - partnera zarządzającego w spółce Winkhaus GmbH & Co. KG czy dominikanina ojca Macieja Zięby, wykładowcy etyki życia społecznego i gospodarczego. 

Zapisy na spotkania pod adresem: www.kongresfirmrodzinnych.pl.