Nasza Loteria

Poznań: Wspomnienie Parady Miłości. Gwiazdy Retrospekcji 18 zagrają jak za czasów klubu Ekwador

Sebastian Gabryel
Sebastian Gabryel
Love Parade w Berlinie było niegdyś największym plenerowym festiwalem muzyki klubowej w Europie.
Love Parade w Berlinie było niegdyś największym plenerowym festiwalem muzyki klubowej w Europie. materiały archiwalne
Aquatic Simon, mRox, GinoCasto i Esiu to czterech DJ-ów, którzy w nocy z niedzieli na poniedziałek będą grać do białego rana w ramach wyjątkowego projektu Retrospekcja 18.

Motywem przewodnim wielkanocnej imprezy w Galerii MM będzie kultowe Love Parade w Berlinie, niegdyś będące największym plenerowym festiwalem muzyki klubowej w Europie. To również wspomnienie czasów, kiedy wielkopolscy klubowicze bawili się w takich miejscach jak Ekwador, 7heaven, Six Dark, Jamie, Pulsar czy Opera. Możemy więc być pewni, że ta noc upłynie pod znakiem starych, parkietowych szlagierów Tiesto, PVD, CJ Stone’a, Westbama, ATB czy Woody’ego Van Eydena.

Retrospekcja 18
  • 21 kwietnia w godz. 21-4
  • Kosmos (Galeria MM, ul. Święty Marcin 24)
  • Cena biletu: 20 zł

Zobacz też:

SCHRONul. Kościuszki 68Dla kogo? Dla tych, którym nie wystarcza oferta Projektu LAB. Choć kluby mają podobną linię programową, w Schronie posłuchamy jeszcze bardziej eksperymentalnych dźwięków muzyki elektronicznej. W Schronie chowają się głównie słuchacze, którzy znudzili się popularnymi twórcami z kręgów techno i innych klubowych gatunków. Bardzo często nazwy występujących w nim projektów są wielką zagadką nawet dla stałych klubowiczów… Zaskoczenie – to słowo-klucz, które towarzyszy filozofii Schronu, należącego obecnie do ścisłej czołówki prawdziwie undergroundowych klubów z tej części Polski.

TOP 10 klubów w Poznaniu. Podpowiadamy, gdzie wybrać się na ...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gloswielkopolski.pl Głos Wielkopolski