Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Poznań: Zupełnie nowa Filharmonia Dowcipu. Waldemar Malicki pyta: „Co tu jest grane?”

Sebastian Gabryel
Sebastian Gabryel
Waldemar Malicki przyzwyczaił nas do widowisk, które nie tylko bawią humorystycznymi gagami i zachwycającą muzyką orkiestry, ale skłaniają też do refleksji. Nie inaczej jest w nowym programie Filharmonii Dowcipu, który prezentowany będzie w jedenastu miastach w całej Polsce.
Waldemar Malicki przyzwyczaił nas do widowisk, które nie tylko bawią humorystycznymi gagami i zachwycającą muzyką orkiestry, ale skłaniają też do refleksji. Nie inaczej jest w nowym programie Filharmonii Dowcipu, który prezentowany będzie w jedenastu miastach w całej Polsce. Jacek Smarz
Z Waldemarem Malickim będzie wam do śmiechu! Twórca słynnej Filharmonii Dowcipu rusza z nią w Polskę z zupełnie nowym programem. „Co tu jest grane?” to „bezkompromisowe i kompletnie oszalałe muzyczne show”. Po październikowym koncercie w Łodzi, przyszedł czas na Poznań.

Waldemar Malicki przyzwyczaił nas do widowisk, które nie tylko bawią humorystycznymi gagami i zachwycającą muzyką orkiestry, ale skłaniają też do refleksji. Nie inaczej jest w nowym programie Filharmonii Dowcipu, który prezentowany będzie w jedenastu miastach w całej Polsce.

– Nie zabraknie satyryczno-obyczajowych monologów wokół tak intrygujących tematów, jak prawa kobiet, tolerancja, popularne programy telewizyjne czy „medyczna” marihuana, ani muzyczno-słownych komentarzy do pojawiających się w Polsce niedorzeczności. Reprezentujemy współczesny głos „zwykłego człowieka”, w którym znajdujemy swoje odbicie, codzienne zawodowe trudności oraz komizm życia – tłumaczą twórcy przedstawienia.

Warto dodać, że wielką wartością „Co tu jest grane?” jest zupełnie nieszablonowa muzyka – klasycznym utworom „Prząśniczka” i „Ten zegar stary” towarzyszą folkowe, popowe, a nawet hip hopowe rytmy!

  • Premierowy program Waldemara Malickiego i Filharmonii Dowcipu pt. „Co tu jest grane?”
  • 10 listopada o godz. 17 i 20
  • Sala Ziemi MTP (ul. Głogowska 14)
  • Ceny biletów: 140 zł, 150 zł

ZOBACZ TEŻ:

SCHRONul. Kościuszki 68Dla kogo? Dla tych, którym nie wystarcza oferta Projektu LAB. Choć kluby mają podobną linię programową, w Schronie posłuchamy jeszcze bardziej eksperymentalnych dźwięków muzyki elektronicznej. W Schronie chowają się głównie słuchacze, którzy znudzili się popularnymi twórcami z kręgów techno i innych klubowych gatunków. Bardzo często nazwy występujących w nim projektów są wielką zagadką nawet dla stałych klubowiczów… Zaskoczenie – to słowo-klucz, które towarzyszy filozofii Schronu, należącego obecnie do ścisłej czołówki prawdziwie undergroundowych klubów z tej części Polski.

TOP 10 klubów w Poznaniu. Podpowiadamy, gdzie wybrać się na ...

Zobacz najnowszy odcinek "Przeglądu kulturalnego":

Sprawdź też:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na gloswielkopolski.pl Głos Wielkopolski