Pracuj z firmą działającą lokalnie, ale myślącą globalnie

Materiał informacyjny Mastermedia
Udostępnij:
Zastanawiasz się nad zmianą pracy? A może szukasz pierwszej posady? Chcesz się rozwijać i jesteś gotowy na nowe wyzwania? Postaw na pracę w firmie, która działa na rynku polskim, ale współpracuje z firmami z wielu krajów, w stabilnej branży, której nie dotknął kryzys związany z pandemią. Takie miejsce pracy stawia przed pracownikiem wyzwania i nie pozwala mu popaść w rutynę, a jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo finansowe i socjalne. A jeśli w pakiecie są jeszcze szkolenia, przejrzysta ścieżka kariery, benefity pracownicze i przyjazna atmosfera – to po prostu praca marzeń. Nie wierzysz, że taka istnieje? A jednak, i to bliżej, niż myślisz.

Mastermedia – międzynarodowa firma z ambicjami

Firma Mastermedia działa od 2006 roku i jest jedną z największych polskich firm handlowych eksportującą produkty spożywcze do Wielkiej Brytanii, Niderlandów, Belgii, Niemiec, Irlandii, Szwecji, Australii i Nowej Zelandii. Firma posiada również sieć franczyzową Food Plus. Mastermedia prężnie się rozwija i zdobywa nie tylko nowe rynki, ale też prestiżowe nagrody oraz wyróżnienia w dziedzinie biznesu.

W Polsce firma ma dwie lokalizacje – w Poznaniu i w Lublinie. Za granicą Mastermedia ma swoje bazy w m.in. w Wielkiej Brytanii, Niderlandach i Irlandii. Firma działa lokalnie, ale myśli globalnie – eksportuje produkty spożywcze do najdalszych zakątków świata. Dzięki międzynarodowemu charakterowi pracownicy mają poczucie uczestniczenia w działalności o zasięgu światowym, co jest zdecydowanie ciekawym doświadczeniem i gwarantuje rozwój. Nowe rynki i nowe kontakty handlowe pozwalają na poznawanie zasad handlu z danym krajem, zwyczajów zakupowych klientów oraz trendów.

Do kogo skierowana jest oferta pracy?

Aktualnie Mastermedia poszukuje pracowników biurowych do lokalizacji w Lublinie oraz osób do pracy w magazynie w Poznaniu. Jeśli jednak w danej chwili nie znajdziesz oferty rekrutacyjnej na interesujące Cię stanowisko, nic straconego! Możesz wysłać swoje CV i jeśli pozytywnie przejdziesz proces rekrutacji, w dowolnym momencie będziesz mógł dołączyć do zespołu.

. Do pracy poszukiwane są osoby dynamiczne, gotowe na nowe wyzwania i rozwój, a przy tym autentycznych i ceniących stabilną pracę gwarantującą możliwość awansu od magazyniera wzwyż. Mastermedia to firma, w której panuje swobodna atmosfera i docenianie autentyczności pracownika. Takie nastawienie sprawdza się i działa w obie strony.

Czego spodziewać się po pracy u lidera dystrybucji?

Mastermedia to firma o globalnym zasięgu, ale nastawiona na wartości rodzinne i dbanie o komfort zespołu. Pracownicy mogą spodziewać się przyjaznej atmosfery oraz poszanowania ich czasu. Pakiet benefitów pracowniczych obejmuje prywatną opiekę medyczną i grupowe ubezpieczenie, bon urodzinowy, kartę sportową i liczne konkursy z nagrodami.

Dla każdego pracownika otwarta jest możliwość rozwoju i awansu. Dla firmy ważne są relacje międzyludzkie i indywidualne potrzeby pracowników. Mastermedia wyznacza nowe standardy na rynku – zarówno w sferze finansowej, jaki i atmosfery pracy. Do dodatkowych korzyści należą na przykład 3dni wolne za szczepienie, karty upominkowe na urodziny, imprezy integracyjne i szkolenia.

Osoby pracujące w charakterze magazyniera mają też możliwość pracy trzyzmianowej i wybrania jednego dnia wolnego w tygodniu, na przykład poniedziałki albo środy. To świetne rozwiązanie, pozwalające na dopasowanie grafiku do swoich potrzeb. W praktyce oznacza to, że jeśli pracownik magazynu pracuje w weekend (sobotę), zawsze ma w tygodniu dzień wolny, który może spędzić z rodziną lub przeznaczyć na załatwienie spraw urzędowych.

Jak dołączyć do zespołu?

Najprostszą drogą jest wysłanie CV przez stronę Mastermedia https://mastermediauk.com/praca/. Można też aplikować za pośrednictwem biura karier , Pracuj.pl, OLX i mediów społecznościowych, w odpowiedzi na ogłoszenie.

Inny sposób to polecenie pracownicze. Jeśli Twój znajomy lub ktoś z rodziny już pracuje w Mastermedia, możesz zostać zatrudniony na zasadzie rekomendacji. Ścieżek dotarcia do pracy w firmie jest naprawdę wiele i każdy z pewnością znajdzie tę właściwą.

Dołącz do nas!
Chcesz pracować w naszej firmie?
Po prostu prześlij swoje CV na adres:
[email protected]

Wideo

Dodaj ogłoszenie