Prowadzisz firmę w woj. wielkopolskim? Rozwiń biznes z pożyczką unijną

Materiał informacyjny Banku Gospodarstwa Krajowego
Chcesz, aby Twoja firma nabrała wiatru w żagle? Myślisz o jej rozwoju poprzez wdrożenie innowacji produktowej i/lub usługowej, ale brakuje Ci środków na inwestycje? Potrzebujesz wzmocnienia płynności finansowej w celu przeciwdziałania negatywnym skutkom gospodarczych wywoływanych epidemią COVID-19? Z pomocą przychodzą unijne pożyczki finansowane z funduszy europejskich w województwie wielkopolskim: pożyczka Re-aktywacja. Atrakcyjne warunki i szeroka dostępność to nie jedyne zalety unijnego wsparcia firm. Weź sprawy w swoje ręce i już teraz zadbaj o sukces swojego przedsiębiorstwa!

Rozwiń firmę z pożyczką unijną!

Przedsiębiorstwo – niezależnie od swoich rozmiarów i stażu na rynku – nieustannie ma potrzeby inwestycyjne. Wydatki na cele rozwojowe, modernizacyjne, czy innowacyjne… Powodów może być wiele, a kosztów – jeszcze więcej. Narzędziem pomocnym w ich finansowaniu okazują się środki z funduszy europejskich, udzielane w formie pożyczek. Dotychczasowe wsparcie udzielane w piętnastu województwach z Regionalnych Programów Operacyjnych na lata 2014-2020 pozwala przedsiębiorcom sfinansować m.in. zakup środków trwałych, takich jak maszyny i urządzenia, adaptację pomieszczeń i ich wyposażenie czy specjalistyczne oprogramowanie IT, które rozbuduje informatyzację wewnętrzną w firmie. Ponadto umożliwia inwestowanie w nowoczesne technologie, realizację nowych, innowacyjnych pomysłów, a co za tym idzie – wprowadzenie na rynek nowych ulepszonych produktów i usług. Dzięki atrakcyjnej formie finansowania z funduszy europejskich przedsiębiorcy mogą poprawić swój konkurencyjny potencjał i realizować działania inwestycyjne niezbędne do wejścia na rynki zagraniczne.

Co czyni unijną pożyczkę tak atrakcyjną?

Pożyczki unijne to zwrotne instrumenty finansowe pochodzące ze środków europejskich w województwie wielkopolskim. Stanowią atrakcyjną alternatywę dla dotacji, a ponadto uzupełniają ofertę rynkową. Wsparcia udzielają wybrane instytucje finansujące, współpracujące z BGK. O pożyczki mogą ubiegać się również te przedsiębiorstwa, dla których ze względu na brak historii kredytowej oferta na rynku nie jest dostępna. Do tego sprawny proces ubiegania się o wsparcie oraz brak opłat, czy prowizji związanych z udzieleniem i obsługą. Postaw na swój biznes, wygodę i możliwości - sprawdź ofertę pożyczki Re-aktywacja do 500 000 zł o aktualnym oprocentowaniu od 2,81% w skali roku.

Przedsiębiorco! Na jakie wsparcie możesz liczyć?

Istotnym elementem prowadzenia firmy jest przewidywalność oraz pewność, co w obecnej sytuacji geopolitycznej i ekonomicznej stanowi wyzwanie dla wielu przedsiębiorstw. Wciąż odczuwalne są negatywne skutki gospodarcze wywołane epidemią COVID-19. Właśnie z myślą o nich Bank Gospodarstwa Krajowego uruchomił nowy Instrument Finansowy – pożyczkę Re-aktywację. Dzięki otrzymanemu wsparciu masz szansę poprawić potencjał konkurencyjny firmy, zwiększyć jej produktywność, a także rozszerzyć działalność o nowe produkty i usługi lub znacząco poprawić ich jakość.

Pożyczki umożliwią Ci wdrożenie nowego rozwiązania w Twojej firmie, w tym takiego przyczyniającego się do transformacji ekologicznej, unowocześnienie wyposażenia czy zakup środków produkcji. Otrzymane środki możesz wykorzystać także na dostosowanie pomieszczeń wykorzystywanych w działalności oraz wyposażenie nowych lub doposażenie istniejących stanowisk pracy.

Jasne i proste zasady

O pożyczkę unijną możesz się ubiegać na prostych i atrakcyjnych warunkach – wystarczy, że zgłosisz się bezpośrednio do wybranych przez Bank Gospodarstwa Krajowego profesjonalnych instytucji finansujących, które przeprowadzą Cię przez cały proces, nie pobierając przy tym żadnych prowizji czy dodatkowych opłat oraz udzielą szczegółowych wskazówek. Wystarczy wejść na stronę instytucji lub zadzwonić pod numer telefonu, by uzyskać informacje o warunkach wsparcia. Obecnie pożyczki Re-aktywacji udziela/ udzielają:

Tekst powstał przy współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego.

Więcej informacji o Pożyczce Re-aktywacji znajdziesz na: pozyczkiunijne.bgk.pl

Przyznanie Pożyczki Re-aktywacji finansowanej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego uzależnione jest od pozytywnej analizy zdolności kredytowej oraz wymaganych zabezpieczeń. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gloswielkopolski.pl Głos Wielkopolski
Dodaj ogłoszenie