Przebudzenie Enei Energetyka i powrót na piąte miejsce, przegrany dreszczowiec APP Krispolu

Klaudia Świstek, Barbara Cembrzyńska i ich koleżanki z Enei Energetyka po słabym początku spotkania w kolejnych trzech setach pokazały lwi pazur i wygrały z AZS AWF Warszawa za trzy punkty Fot. Archiwum Głosu Wlkp.
Siatkarki Enei Energetyka Poznań pokonały u siebie w meczu I ligi najsłabszą drużynę rozgrywek, AZS AWF Warszawa 3:1 (15:25, 25:20, 25:8, 25:20). Po przegranym pierwszym secie podopieczne Marcina Patyka w kolejnych partiach zagrały już efektownie i skutecznie. Dzięki wygranej poznanianki wróciły na piąte miejsce w tabeli, bo ich sąsiad w tabeli, PWSZ Tarnów uległ w Radomiu miejscowej Radomce 0:3.

Natomiast w I lidze siatkarzy APP Krispol Września stoczył heroiczny bój ze Ślepskiem Suwałki. Pomarańczowi ostatecznie ulegli rywalom w tie-breaku. Ślepsk zwyciężył podopiecznych Mariana Kardasa 3:2 (25:21, 27:29, 25:27, 25:21, 16:14). Wrześnianie utrzymali czwarte miejsce w tabeli.