PRZEDSZKOLE NA MEDAL | Znaleźliśmy najlepsze przedszkola, najsympatyczniejsze przedszkolanki i grupy! Laureaci nagrodzeni!

MIKO

Wideo

W środę podczas uroczystej gali w eleganckich wnętrzach Pałacu Działyńskich w Poznaniu nagrodziliśmy zwycięzców nszej wielkiej akcji poświęconej przedszkolom.

Rodzice maluchów, głosując w plebiscycie, wskazali najlepsze placówki przedszkolne, które teraz mogą się poszczycić tytułami Przedszkole Roku 2019. Otrzymały je w kolejności: Publiczne Przedszkole Akademos w Złotnikach (I miejsce), Przedszkole Publiczne Mali Odkrywcy w Kraszewicach (II) oraz Oddziały Przedszkolne w SP im. Powstańców Wielkopolskich w Pamiątkowie (III).

W ramach naszej akcji przyznaliśmy również tytuły Nauczyciel Przedszkolny Roku 2019.

W głosowaniu zostały wybrane także Najsympatyczniejsze Grupy Przedszkolne Roku 2019.

TU PRZECZYTASZ WIĘCEJ O LAUREATACH I NAGRODACH

Wszyscy laureaci, prócz prestiżowych tytułów i dyplomów, odebrali mnóstwo atrakcyjnych nagród. Zwycięskie przedszkola otrzymały między innymi specjalne tablice do oznakowania budynku placówki i vouchery na reklamę. Trzy przedszkola z największą liczbą głosów w województwie dostały dodatkowo wysokiej klasy oczyszczacz powietrza. Na nauczycieli czekały zaproszenia na weekendowy pobyt w komfortowym ośrodku Olandia, zegarki i kosmetyki renomowanych firm, zabiegi w gabinetach kosmetologicznych, pióra z grawerem i wycieczki z Itaką. Na przedszkolaki moc niespodzianek.