Przerwana dobra passa piłkarzy rezerw Lecha Poznań. W Ostrowie Centra wygrała z lechitami 2:1

Rezerwy Lecha (niebieskie koszulki) przegrały z Centrą w Ostrowie.
Rezerwy Lecha (niebieskie koszulki) przegrały z Centrą w Ostrowie. Łukasz Bartczak
Po siedmiu meczach bez porażki (sześć zwycięstw i remis) przerwana została pomyślna seria piłkarzy Lecha II Poznań. We wtorek w meczu 16. kolejki kujawsko–pomorsko–wielkopolskiej trzeciej ligi rezerwy Kolejorza uległy na wyjeździe Centrze Ostrów Wielkopolski 1:2. Po raz ostatni lechici nie zdobyli punktów 21 września, gdy na własnym boisku przegrali 0:1 z innym zespołem z Ostrowa Wielkopolskiego, czyli Ostrovią.

Na pierwszego gola dla gospodarzy zdobytego w 37. minucie przez Dawida Kuczyńskiego, kilkadziesiąt sekund później odpowiedział Niklas Zulciak, ale decydujące słowo należało po przerwie do gospodarzy, a zwycięstwo miejscowych przypieczętował Tomasz Mierzyński.

Centra Ostrów Wielkopolski – Lech II Poznań 2:1 (1:1)
Bramki: 1:0 Dawid Kuczyński (37), 1:1 Niklas Zulciak (38), 2:1 Tomasz Mierzyński (57).

Skład Lecha II: Jasmin Burić – Jakub Zagórski (46. Emil Szczupakowski), Wiktor Witt, Marcin Banaszak, Grzegorz Rogala – Mateusz Klichowicz, Marcin Gawron, Niklas Zulciak – Piotr Fontowicz (46. Krystian Sanocki), Krzysztof Gładosz (55. Piotr Kurbiel), Dawid Juchacz.