1 z 4
Radomiakowi udało się zrewanżować za przegrane baraże z...

Radomiak wygrywa z Wartą Poznań (1:0) w ostatniej akcji meczu. Zieloni nieskuteczni

Radomiakowi udało się zrewanżować za przegrane baraże z Wartą Poznań rok temu. Zieloni wcale nie musieli przegrać tego meczu, choćby dlatego, że w 56 minucie Adrian Lis obronił rzut karny. W końcówce to podopieczni Piotra Tworka byli aktywniejsi i mieli kilka okazji na strzelenie gola. "Zaspali" w drugiej minucie doliczonego czasu gry, gdy z bliska głową do siatki trafił Mario Rondon.
Warta przegrała drugi mecz z rzędu. W stylu, w którym traciła punkty gdy sama była beniaminkiem.

Zobacz oceny zawodników Warty Poznań --->

Akcja Czyste Jeziora i Rzeki. Zbieraj, segreguj, odzyskuj!

Polscy żeglarze rywalizują o przepustkę olimpijską. Świetna sytuacja na półmetku!

Dzieci przez dwa dni marzły w przedszkolu. Placówkę zamknięto przez awarię ogrzewania

Wielka miłość mistrzyni Wielkiego Szlema wygasła. Teraz rozwód i podział majątku