BAZA
Real - Atletico Madryt: Gdzie i kiedy oglądać mecz? [ONLINE, WYNIK, TV, NA ŻYWO, LIGA MISTRZÓW] Lucyna Nenow
Mecz Real Madryt - Atletico Madryt staje się klasykiem Ligi Mistrzów. Derby stolicy Hiszpanii odbyły się już w finałach w 2014 i 2016 roku. Teraz zespoły te spotykają się w półfinale. Zobacz gdzie i kiedy oglądać mecz Real - Atletico na żywo w TV i internecie.

Oba finały Atletico - Real miały dramatyczny przebieg. W 2014 roku zawodnicy Diego Simeone do 90 minuty prowadzili 1:0, ale w doliczonym czasie gry wyrównał Sergio Ramos. W dogrywce rozpędzeni Królewscy zadali rywalom trzy ciosy i finał skończył się wynikiem 4:1.

Także w zeszłym sezonie po 90 minutach było 1:1, ale tym razem dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia. Zadecydowały karne, które perfekcyjnie egzekwowali piłkarze Realu i znów to oni tryumfowali w Lidze Mistrzów. Atletico pała więc rządzą rewanżu. Czy w trzecim podejściu uda im się pokonać lokalnych rywali?

Real - Atletico. Kiedy i gdzie oglądać?

Pierwszy mecz półfinału Real - Atletico odbędzie się we wtorek 2 maja na Santiago Bernabéu, czyli gospodarzem będą podopieczni Zinedine'a Zidane'a. Początek spotkania o 20.45

Real - Atletico w TV?

Licencję na pokazywanie wszystkich spotkań Ligi Mistrzów ma Canal+, więc także za jego pośrednictwem będzie można oglądać w TV pojedynek Real - Atletico. Początek studia Champions League o 20.15. Powtórkę będzie można zobaczyć w środę (3 maja) o 6.00 na Canal+ Sport oraz o 9.30 na Canal+ Sport 2.

Real - Atletico online

Mecz będzie można śledzić w internecie za pośrednictwem serwisu nc+ GO. Wynik i najważniejsze wydarzenia meczu Real - Atletico sprawdzicie także tutaj:

(Źródło: Press Focus)