Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Regulamin plebiscytu "Mama i ja - najlepsze zdjęcie matki z dzieckiem"

Redakcja

art. 1

"Polskapresse" Sp. z. o. o oddział Prasa Poznańska w Poznaniu - wydawca dziennika "Głos Wielkopolski"; ul. Grunwaldzka 19, 60-782 Poznań - Polskapresse Sp. z o.o. - z siedzibą w Warszawie (02-672) przy ul. Domaniewskiej 41, wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000002408, nr NIP 522-01-03-609, nr REGON 012047699-00086, o kapitale zakładowym w wysokości 41 503 000,00 zł, zwany dalej Organizatorem, przygotuje i przeprowadzi plebiscyt dla Czytelników.

Art. 2

W plebiscycie może uczestniczyć każdy, z wyjątkiem pracowników i współpracowników "Polskapresse", osób którym powierzono określone prace w związku z organizowaniem plebiscytu oraz członków ich najbliższych rodzin.

Art. 3

Plebiscyt będzie trwał w dniach od 28 kwietnia do 26 maja 2012 r. i zostanie przeprowadzony etapowo.

Zasady plebiscytu:

1. Etap I Plebiscytu potrwa od dnia 28 kwietnia do północy dnia 9 maja 2012 r. i obejmuje nadsyłanie zdjęć na adres e-mail: [email protected]. Zgłoszenie powinno zawierać przede wszystkim zdjęcie, imie dziecka oraz imię, nazwisko, adres i telefon Matki.
2. Zgłoszenia elektroniczne nadesłane po terminie nie będą brane pod uwagę przy rozstrzygnięciu I etapu Plebiscytu.
3. W dniu 10 maja 2012 r. Kapituła Plebiscytu dokona wyboru kandydatur dopuszczonych do II etapu Plebiscytu, na zasadach określonych w niniejszym regulaminie.
4. W dniu 12 maja 2012 r. w dzienniku "Głos Wielkopolski" zostanie opublikowana lista kandydatur dopuszczonych do II etapu Plebiscytu.
5. Etap II Plebiscytu trwa od dnia 12 maja do 23 maja 2012 r. i obejmuje głosowanie na zakwalifikowane do tego etapu zgłoszenia przez zakup e-wydania dziennika "Głos Wielkopolski" poprzez system SMS Premium - SMS na numer 72355 (cena SMS 2,46 zł brutto).
6. Organizator przyjmuje głosy oddane poprzez zakup e-wydania dziennika "Głos Wielkopolski" do dnia 23 maja 2012 do godz. 23:59:59.
7. Kapituła Plebiscytu wskaże laureata Plebiscytu do dnia 26 maja 2012 r.
8. do 26 maja 2012 r. na stronie internetowej portalu gloswielkopolski.pl zostanie opublikowana pełna lista zwycięzców Plebiscytu w poszczególnych kategoriach.

Art. 4

1. Celem Plebiscytu jest wyłonienie najbardziej oryginalnych, najładniejszych
i najsympatyczniejszych zdjęć Matki z dzieckiem

2. Kryteria wyboru zdjęć do II etapu: wystarczy spełnić podstawowe warunki czyli przesłać: zdjęcie, imię dziecka oraz imię, nazwisko, adres i telefon właściciela. Odrzucimy zgłoszenia niewiarygodne, nieprawdziwe, niewyraźne lub mogące naruszać czyjeś dobra.
3. 12.05.2012 r. na portalu internetowym, opublikujemy galerię zdjęć zakwalifikowanych do II etapu.
4. Głosy na zdjęcia można oddawać za pomocą SMS-ów oraz przycisku "lubię to" na facebooku.
5. Głosowanie za pomocą SMS-ów
a) SMS-y należy wysłać pod numer 72355 o treści: MAMAIJA. numer wybranego zdjęcia, za pośrednictwem telefonu komórkowego od 12.05.do 23.05
b) koszt wysłania SMS-a wynosi 2,46 z VAT
c) jeden wysłany SMS to jeden głos w plebiscycie
6. Głosować można także poprzez zakup e-wydania "Głosu Wielkopolskiego". W odpowiedzi uczestnik plebiscytu otrzyma kod dostępu do e-wydania "Głosu Wielkopolskiego".
7. Uczestnik plebiscytu może dokonać zakupu dowolnej ilości e-wydań.
8. Zakupu e-wydania dokonuje się poprzez przesłanie SMS na numer 72355 (koszt 2,46 z VAT) w treści wpisując MAMAIJA. po kropce numer wybranego zdjęcia. Szczegółowa instrukcja glosowania zamieszczona będzie od dnia 12.05 na stronie internetowej: www.glosiwelkopolski.pl
9. Głosowanie za pomocą przycisku "lubię to":
a) głosować może każda osoba posiadająca profil na Facebooku
b) pojedynczy użytkownik może tylko raz zagłosować za pomocą przycisku "lubię to"
c) każdy oddany głos za pomocą przycisku "lubię to" będzie wliczany do puli wszystkich oddanych głosów na daną kandydaturę
d) głosowanie za pomoca przycisku "lubie to" potrwa od 12.05 do 18.05 godz. 12:00
10. Zwycięzcami Plebiscytu - zostaną bohaterowie zdjęć, który otrzymają największą liczbę sumy głosów oddanych przez SMS (poprzez zakup e-wydania dziennika "Głos Wielkopolski"), oraz głosów oddanych za pomocą przycisku "lubię to".
11. Kapituła ma prawo niezależnie od liczby nadesłanych głosów na daną kandydaturę, ustanowić swoje wyróżnienia specjalne.

Art. 5

W skład Kapituły Plebiscytu wchodzą:
Przewodniczący:
Leszek Waligóra - zastępca redaktora naczelnego "Głosu Wielkopolskiego"

Członkowie:
Magdalena Baranowska-Szczepańska - dziennikarka Głosu Wilekopolskiego
Renata Kornobis - specjalista ds. marketingu "Głosu Wielkopolskiego"
Tomasz Kierstan - specjalista ds. marketingu "Głosu Wielkopolskiego"

Art. 6

1. Zwycięzcy Plebiscytu w zależności od zajętego miejsca otrzymają nagrody niespodzianki.

Art. 7

1. Organizator zastrzega sobie prawo przedłużenia lub skrócenia czasu trwania Plebiscytu oraz zmiany terminu ogłoszenia listy zwycięzców.
2. Niniejszy regulamin dostępny jest wyłącznie w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej www.gloswielkopolski.pl.
3. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany niniejszego regulaminu w trakcie trwania Plebiscytu.
4. Organizator nie jest przekazującym nagrodę, o której mowa w art. 6 powyżej, w rozumieniu art. 921 kodeksu cywilnego.
5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia lub jakiekolwiek okoliczności wynikające z działania poczty lub innych operatorów oferujących usługi telekomunikacyjne.
6. Akceptując treść niniejszego regulaminu i biorąc udział w Konkursie / Promocji uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych Organizatorowi w poniższym zakresie oraz publikację wizerunku swojego oraz osoby nieletniej obecnej na nadesłanej fotografii na łamach wydania papierowego Głosu Wielkopolskiego oraz na portalach Prasy Poznańskiej. Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez Polskapresse Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 41, 02-672 Warszawa, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002408 z kapitałem zakładowym w wysokości 41.503.000,00 PLN, NIP 522-01-03-609 dla celów organizacji i przeprowadzenia Konkursu / Promocji, wyłonienia i powiadomienia ewentualnych zwycięzców oraz przekazania ewentualnych nagród, w szeroko pojętych celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług Polskapresse Sp. z o.o., a także w celach statycznych, analitycznych oraz nawiązywania kontaktu z właścicielem danych.
7. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają postanowienia Regulaminu Ogólnego Konkursu dla konkursów i plebiscytów organizowanych przez Polskapresse Sp. z o.o. oraz prawo powszechnie obowiązujące.
8. Prawo interpretacji zapisów niniejszego regulaminu należy do Kapituły Plebiscytu.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gloswielkopolski.pl Głos Wielkopolski