Rekrutacja w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Poznaniu już ruszyła!

Materiał informacyjny

Jakie kierunki studiów oferuje Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa?

Uczelnia na Wydziale Studiów Społecznych w Poznaniu oferuje studia I oraz II stopnia a także szeroką ofertę studiów podyplomowych. Rozpoczynając studia licencjackie na poznańskim wydziale możesz wybrać jeden z pięciu ciekawych i praktycznych kierunków:

1. Bezpieczeństwo narodowe

Jeżeli interesuje Cię problematyka bezpieczeństwa zarówno w wymiarze międzynarodowym, krajowym jak i lokalnym to ten kierunek jest dla Ciebie! Dużym atutem kierunku jest bogata i dająca wiele możliwości zatrudnienia oferta specjalności, które są realizowane już od drugiego roku studiów, są to m.in. specjalność policyjna, detektywistyka, zarządzanie kryzysowe.

2. Bezpieczeństwo zdrowotne

Jeżeli jednak bliskie są ci zagadnienia związane z edukacją, ochroną oraz profilaktyką zdrowotną, rozpocznij studia na kierunku bezpieczeństwo zdrowotne. Współcześnie bardziej niż kiedykolwiek rośnie zapotrzebowanie na specjalistów z zakresu prognozowania i diagnozowania stanu systemu ochrony zdrowia oraz świadomości prozdrowotnej społeczeństwa. Specjalności? I tutaj jest z czego wybierać, m.in. psychologia zdrowia, komunikacja i opieka nad osobą starszą, zarządzanie w instytucjach służby zdrowia.

3. Pedagogika

Chcesz pracować w obszarze działań edukacyjnych oraz wychowawczych? Wybierz pedagogikę! W ramach kierunku możesz realizować jedną z wielu praktycznych specjalności, zgodną z kręgiem Twoich zainteresowań. Logopedia, terapia zajęciowa, animacja rozwoju osobistego a może pedagogika zdrowia?

4. Psychologia

Chcesz pracować z drugim człowiekiem, pomagać mu rozwiązywać problemy i być wsparciem? Nurtują Cię pytań dotyczące natury człowieka, jego emocji, lęków? Chciałbyś się dowiedzieć jakie elementy ludzkiej psychiki wykorzystują do manipulacji ludzie zajmujący się reklamą? Jeżeli tak to wybierz psychologię na Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Poznaniu. W ramach kierunku będziesz mógł zrealizować kilka specjalności, m.in.: psychologia emocji, neuropsychologia, psychologia w biznesie i zarządzaniu.

5. Zarządzanie

Jest to kierunek dla osób, które w przyszłości chcą odpowiadać za organizację oraz podejmowanie działań strategicznych lub promocyjnych. Absolwenci kierunku zarządzanie to samodzielne, kreatywne i odpowiedzialne osoby, które posiadają duże kompetencje społeczne. Doskonale odnajdują się na kierowniczych stanowiskach w dużych korporacjach oraz mniejszych przedsiębiorstwach. Możesz stać się jednym z nich! Kierunek zarządzenie daje możliwość realizowania kilku specjalności, m.in. coaching i przywództwo w biznesie, audyt, marketing i zarządzanie sprzedażą, zarządzanie kadrami.

Jeżeli natomiast interesuje Cię zdobycie tytułu magistra to uzyskasz taką możliwość na kierunkach:

1. Bezpieczeństwo narodowe, gdzie masz do wyboru kilka specjalność m.in.: kryminalistyka śledcza, detektywistyka i wywiad, bezpieczeństwo portów lotniczych.

2. Psychologia, specjalności jakie możesz realizować na tym kierunku to m.in.: psychoekologia, seksuologia społeczna, neuropsychologia.

Studia podyplomowe? Tutaj wybór jest ogromny! Wejdź na stronę internetową Uczelni i zapoznaj się z pełną ofertą specjalności i wybierz idealne studia dla siebie!

A jak wygląda rekrutacja?

Cały proces rekrutacyjny odbywa się zdalnie poprzez stronę internetową uczelni i zajmuje kilka minut. Instrukcję dotyczącą rejestracji oraz wykaz wymaganych dokumentów znajdziesz na stronie internetowej w zakładce rekrutacja - https://www.wsb.net.pl/rekrutacja/

Studiujesz i zyskujesz? U nas to możliwe!

Uczelnia wie jak ważne dla młodych ludzi jest wsparcie finansowe, dlatego też Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu wprowadziła szereg korzystnych rozwiązań - bonifikat, z których mogą korzystać kandydaci, studenci a także absolwenci naszej uczelni.

Nie zwlekaj, zarezerwuj sobie miejsce już dziś!

Dodaj ogłoszenie