Rewolucyjne rozwiązanie. Internetowa aukcja klasycznych...

  Rewolucyjne rozwiązanie. Internetowa aukcja klasycznych samochodów

  Motofakty.pl

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Rewolucyjne rozwiązanie. Internetowa aukcja klasycznych samochodów
  1/2
  przejdź do galerii

  ©Carport

  Carport przeprowadzi pierwszą w Polsce międzynarodową aukcję samochodów zabytkowych. Zainteresowani ich zakupem będą mogli licytować zarówno osobiście, jak i za pośrednictwem internetu.
  Carport, lider polskiego rynku aukcji samochodowych, robi kolejny krok do przodu. Po aukcjach samochodowych dla dostawców jakie firma organizuje na portalu aukcyjnym www.car-port.pl przyszedł czas na aukcje na żywo z jednoczesnym wsparciem internetowym.

  W Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie w sobotę 14 maja 2016 roku, podczas targów Oldtimer Warsaw, Carport zorganizuje aukcję na żywo pojazdów z minionej epoki.
  Wszystkie pojazdy zostaną zgromadzone i będą dostępne dla nabywców w jednym miejscu podczas trwania aukcji. Jednocześnie podstawowe dane i parametry, zdjęcia, szczegóły techniczne oraz elementy historii pojazdu wykonane przez renomowanych rzeczoznawców dostępne będą na portalu aukcyjnym www.car-port.pl, gdzie także będzie można brać udział w aukcji oldtimerów. Aukcja na żywo oraz ta internetowa będą równouprawnione i prowadzone w tym samym czasie. W ten sposób Carport wyznacza nowy standard aukcjonowania w Polsce.

  W ofercie aukcyjnej znajdzie się ponad 35 pojazdów, między innymi: Ford Mustang GT350 z 1965 roku, Aero (1936 r.), Jaguar Mk1 (1959 r.), Mercedes 220S (1959 r.) z pierwszej serii i wyprodukowany na zlecenie amerykańskiej ambasady w Rzymie. Nie lada gratką dla fanów motoryzacji i inwestorów będzie też licytacja klasycznego Ferrari.

  Na luksusowy Pierce Arrow 126 z 1929 roku cena wywoławcza została ustalona na 150 000 złotych. Posiadanie tego samochodu w latach międzywojennych było wyznacznikiem zamożności w Stanach Zjednoczonych. Jeździły nimi gwiazdy Hollywood oraz przedstawiciele amerykańskiej finansjery. Ze wszystkimi cenami wywoławczymi można się zapoznać na www.car-port.pl.

  Kupno dobrze utrzymanych pojazdów z minionej epoki, to doskonała inwestycja. Pod względem rentowności należy do dziesiątki najbardziej opłacalnych

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  PRZEPISY

  PORADY

  RAPORTY