Rolnik Szuka Żony 3. Monika i Kasia. Rolniczki w programie....

  Rolnik Szuka Żony 3. Monika i Kasia. Rolniczki w programie. Kim są? Zobacz zdjęcia

  (ezio)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Katarzyna

  Katarzyna ©TVP/Rolnik szuka żony

  Monika i Kasia to dwie rolniczki, które poznaliśmy podczas niedzielnego programu Rolnik szuka żony 3.
  Katarzyna

  Katarzyna ©TVP/Rolnik szuka żony

  Dwie kobiety w programie Rolnik szuka żony 3. W premierowym odcinku one, oraz 8 pozostałych rolników zaprezentowało się przed milionami widzów. Kim są Monika i Kasia?

  Zobacz też Rolnik szuka żony 3. Streszczenie pierwszego odcinka. Kandydaci. Zdjęcia 27.03.2016 [WIDEO]


  Monika ma 31 lat i pochodzi z woj. dolnośląskiego. Jest stanowcza i poukładana. Jej pasą są konie. Jak sama mówi, nie potrafiłaby pokochać mężczyzny, który nie lubi zwierząt. Równocześnie szuka mężczyzny, który nie boi się ciężkiej pracy.

  Z kolei Kasia ma 36-lat i pochodzi z woj. warmińsko-mazurskiego. Z wykształcenia jest inżynierem środowiska. Ma czteroletnią córkę.

  Zobacz też Adam Kraśko z Rolnik szuka żony ma dziewczynę (zdjęcia, wideo)

  Monika TVP/Rolnik szuka żony


  Pochodząca z Dolnego Śląska Monika ma 31 lat to hodowca i trenerka półszlachetnych wierzchowców. Jest również entuzjastką i zawodniczką WKKW- Wszechstronnego Konkursu Konia Wierzchowego. Marzeniem Moniki jest wyhodować prawdziwego championa i zdobyć z nim medal olimpijski. Monika uprawia żyto i owies, a także prowadzi salon piękności dla zwierząt domowych. Jest osobą rozważną i pracowitą, ale potrafi też znaleźć czas na rozrywkę. Twierdzi, że jest uparta, co uważa za swoją wadę. Znajomi, których ma sporo, widzą w niej bardzo sympatyczną, pracowita, zdolną, sumienną i rzetelną osobę. W programie poszukuje mężczyzny z pasją, pracowitego, ambitnego, o wzroście co najmniej 170 cm.

  Zobacz też Rolnik szuka żony 3. Oni czekają na listy. Kandydaci z Podlaskiego i Warmińsko-Mazurskiego [zdjęcia, wideo]

  Katarzyna TVP/Rolnik szuka żony


  Katarzyna ma lat 36, z wykształcenia jest inżynierem ochrony środowiska. Razem z rodzicami i rodzeństwem zarządza dużą rodzinną firmą produkującą owoce i warzywa. Prywatnie jest mamą czterolatki. Katarzyna urodziła się i wychowała pod Warszawą, 8 lat przepracowała jako inżynier w firmie farmaceutycznej. Przygodę z rolnictwem rozpoczęła kiedy jej rodzice zdecydowali się kupić opuszczony mazurski PGR i zamienić go w dochodowe przedsiębiorstwo. Katarzyna jest kobietą silną i niezależną, która doskonale wie czego chce i nie pozwoli sobą pomiatać. Nie uważa się za romantyczkę, choć zdarza się jej uronić łzę na komediach romantycznych. Nie jest też miłośniczką górskich wycieczek i spacerów po lesie, bo uważa, że prowadząc gospodarstwo ma wystarczający kontakt z naturą. Wolny czas i urlop najchętniej spędzałaby w SPA, czy w mieście, które zresztą często odwiedza i lubi. Katarzyna należy do osób konsekwentnych i metodycznie realizuje swoje marzenia. W programie "Rolnik szuka żony" poszukuje mężczyzny, z którym mogłaby iść przez życie, przy czym nie ukrywa, że przeglądając listy będzie zwracać uwagę na wygląd autora.

  Zobacz też Rolnik Szuka Żony 2 odc 13. Odcinek świąteczny 26.12.2015. Rolnicy dementują plotki (wideo)

  Pierwsza edycja programu w 2014 r. spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i była najchętniej oglądanym show w Polsce. Finałowy odcinek, wyemitowany 23 listopada, śledziło średnio 4,84 mln widzów.  Do drugiej edycji, oprócz panów, zgłosiły się także kobiety - rolniczki, które szukają miłości swojego życia. Jedna z nich znalazła się w ostatecznej piątce uczestników.

  Zobacz też Przystojny Grzegorz z Rolnik szuka żony 2. Najpopularniejszy rolnik jest szczęśliwy z Anią (zdjęcia, wideo)

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  rolnik szuka zony 3

  kasia (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4

  Ty chcesz odebrać życie komu monice

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo